Projekty domów: 15005.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Największa społeczność budujących! 96740 użytkowników, 779825 zdjęć, 871900 komentarzy | mojabudowa.pl
Dlaczego warto kupić projekt domu w IGN


NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU.
Od 15 lat pomagamy naszym klientom spełniać ich marzenia o swoim domu. Oferujemy najlepsze projekty architektoniczne, w najniższych cenach. Nasi doradcy służą pomocą w wyborze odpowiedniego domu i odpowiadają na Wasze pytania dotyczące zmian w projektach.

Posiadamy w ofercie ponad 30 tysięcy wersji projektów zaprojektowanych przez najlepszych projektantów na rynku. Państwa zamówienia realizowane są szybko i bezpiecznie. Gwarancją jest ponad 20 tysięcy zadowolonych klientów!
28 dni na zwrot.
Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Gwarancja najniższej ceny.
Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności,
że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44.
- 7% NA DOWOLNY KOMINEK!
Kupując dowolny projekt domu w IGN Projekty otrzymasz kod rabatowy na cały asortyment z serwisu IGN KOMINKI. Możesz zaoszczędzić
na kominku nawet 1000 zł! Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl.
Darmowy dziennik i tablica budowy.
Do każdego zamówionego projektu otrzymasz od nas dodatki niezbędne podczas budowy. Tablicę informacyjną przymocujesz do ogrodzenia zaś dziennik budowy oddasz kierownikowi budowy,
aby prowadził dokumentację i opisywał postępy inwestycji.
"KONTO PRO" NA MOJABUDOWA.PL.
Poza wszystkimi dodatkami otrzymujesz od nas darmowe "konto PRO" w portalu Mojabudowa.pl. Jest to serwis, w którym tysiące użytkowników opisuje budowę swoich domów i dzieli się realizacją swoich marzeń. Ty także będziesz mógł/mogła to robić w ramach konta PRO, które ma wiele zalet (np. brak reklam i dodatkowe funkcje). Zapraszamy na www.mojabudowa.pl.
Bezpieczne zakupy.
Gwarantujemy Państwu, że wszystkie zakupy dokonane w naszym sklepie są bezpieczne i pewne. Każde zamówienie wykonane na stronach naszego sklepu jest szyfrowane elektroniczne, aby nikt niepowołany nie miał dostępu do Państwa danych. Zawsze mogą do nas Państwo zadzwonić z pytaniami lub sugestiami.
Dostawa gratis.
Bez względu na ilość i rodzaj projektów oraz bez względu na sposób zapłaty, wszystkie projekty domów wysyłane są na koszt pracowni / autora! Pełna dokumentacja (w 4 egz.) wysyłana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej (przesyłka polecona priorytetowa).

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Dlaczego warto u nas kupować?

Znajdź projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oferujemy szeroką gamę projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, domów energooszczędnych i nowoczesnych oraz wiele innych. Aby spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy szeroką bazę projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od oczekiwań i możliwości finansowych. Możesz wybierać spośród ponad 16000 gotowych projektów domów.

Proponowane przez nas projekty domów sprzedawane są w kompletach, zawierających 4 egzemplarze, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Projekty domów, które oferujemy zostały przygotowane przez najwyższej klasy projektantów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze projekty pozwolą Ci zbudować dom energooszczędny i tani w eksploatacji. Biuro projektów IGN PROJEKT zadbało, aby wszystkie gotowe projekty domów pozwalały na tanią budowę trwałych budynków o wysokiej jakości architektonicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Regulamin :: Polityka Prywatności
Zwroty, reklamacje :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
Płatności DotPay akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer