Projekty domów: 15525, wersje: 32148    
Ponad 30.000 zadowolonych klientów.  
Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Największa społeczność budujących! 78956 użytkowników, 692162 zdjęć, 802757 komentarzy | mojabudowa.pl
Znajdź projekt
Projekt domu
Powierzchnia użytkowa
 -   m2
Garaż
Dach
Szerokość działki
 m
Max. wysokość budynku
 m
Max. powierzchnia zabudowy
 m2
Dlaczego warto kupić projekt domu w IGN


NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU.
Od 15 lat pomagamy naszym klientom spełniać ich marzenia o swoim domu. Oferujemy najlepsze projekty architektoniczne, w najniższych cenach. Nasi doradcy służą pomocą w wyborze odpowiedniego domu i odpowiadają na Wasze pytania dotyczące zmian w projektach.

Posiadamy w ofercie ponad 30 tysięcy wersji projektów zaprojektowanych przez najlepszych projektantów na rynku. Państwa zamówienia realizowane są szybko i bezpiecznie. Gwarancją jest ponad 20 tysięcy zadowolonych klientów!
28 dni na zwrot.
Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Gwarancja najniższej ceny.
Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności,
że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44.
- 7% NA DOWOLNY KOMINEK!
Kupując dowolny projekt domu w IGN Projekty otrzymasz kod rabatowy na cały asortyment z serwisu IGN KOMINKI. Możesz zaoszczędzić
na kominku nawet 1000 zł! Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl.
Darmowy dziennik i tablica budowy.
Do każdego zamówionego projektu otrzymasz od nas dodatki niezbędne podczas budowy. Tablicę informacyjną przymocujesz do ogrodzenia zaś dziennik budowy oddasz kierownikowi budowy,
aby prowadził dokumentację i opisywał postępy inwestycji.
"KONTO PRO" NA MOJABUDOWA.PL.
Poza wszystkimi dodatkami otrzymujesz od nas darmowe "konto PRO" w portalu Mojabudowa.pl. Jest to serwis, w którym tysiące użytkowników opisuje budowę swoich domów i dzieli się realizacją swoich marzeń. Ty także będziesz mógł/mogła to robić w ramach konta PRO, które ma wiele zalet (np. brak reklam i dodatkowe funkcje). Zapraszamy na www.mojabudowa.pl.
Bezpieczne zakupy.
Gwarantujemy Państwu, że wszystkie zakupy dokonane w naszym sklepie są bezpieczne i pewne. Każde zamówienie wykonane na stronach naszego sklepu jest szyfrowane elektroniczne, aby nikt niepowołany nie miał dostępu do Państwa danych. Co więcej każde zamówienie złożone na naszych stronach potwierdzamy telefonicznie jeszcze tego samego dnia lub w następnym dniu roboczym. Zawsze mogą do nas Państwo zadzwonić.
Dostawa gratis.
Bez względu na ilość i rodzaj projektów oraz bez względu na sposób zapłaty, wszystkie projekty domów wysyłane są na koszt pracowni / autora! Pełna dokumentacja (w 4 egz.) wysyłana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej (przesyłka polecona priorytetowa).

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Bezpieczeństwo :: Ochrona danych
Zwroty, reklamacje :: Regulamin :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer
Rzetelna firma