Projekty domów: 15718.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Największa społeczność budujących! 89089 użytkowników, 746267 zdjęć, 845925 komentarzy | mojabudowa.pl

Zwroty i gwarancja!

Kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów, spełniających swoje marzenia o własnym domu, to największy sukces i gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Wszystkie oferowane projekty przygotowane zostały z zachowaniem największej staranności, w celu uzyskania najwyższej jakości dokumentacji.

Pamiętaj! Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu możesz zwrócić zamówiony projekt lub wymienić go na inny!

gwarancja - projekty domów IGN


Konsument może zrezygnować z zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, jeśli w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z projektem zgłosi fakt odstąpienia od zakupu oraz w ciągu kolejnych 14 dni dostarczy zwracany towar do naszej firmy.

Zgłoszenie zwrotu projektu należy dokonać telefonicznie, pod numerem: 24 366 99 44
lub e-mailem na adres biuro@ign.com.pl.

Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest oddanie projektu w nienaruszonej postaci, tj. bez śladów użycia, kopiowania, wpisów w dokumentację.

Zwroty projektów przyjmowane są wyłącznie osobiście w naszym biurze lub przesyłką kurierską (ze względu na wysoką wartość przesyłki). Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od zakupu opatrzonym datą i podpisem osoby, która dokonała zakupu,a także z podanym numerem konta, na który zostanie przelewem zwrócona cena projektu. Tak zapakowany projekt należy odesłać na adres wskazany przez nas telefonicznie lub e-mailowo. Przesyłki na koszt pracowni nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy.

Gwarantujemy zwrot wartości dokumentacji projektu. Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki i zwrotu do naszej firmy podpisanej przez klienta faktury korygującej.

reklamacje/skargi


Jeśli znalazłeś błąd w projekcie architektonicznym i chciałbyś dokonać jego reklamacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza zgłoszenia reklamacji/skargi.

Tak szybko jak to będzie możliwe po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie aby potwierdzić zgłoszenie i przedstawić dalszą procedurę (warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres sprzedającego z załączonym opisem wady i kserokopią faktury VAT).

 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Bezpieczeństwo :: Ochrona danych
Zwroty, reklamacje :: Regulamin :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer