Projekty domów: 15819.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Największa społeczność budujących! 89914 użytkowników, 750217 zdjęć, 849316 komentarzy | mojabudowa.pl
« wstecz

Warunki programu "Mieszkanie dla Młodych":

 • zakup lokalu mieszkalnego do 75 m2 powierzchni (85 m2 przy co najmniej trójce posiadanych dzieci) lub domu jednorodzinnego do 100 m2 powierzchni (110 m2 przy co najmniej trójce posiadanych dzieci) na rynku pierwotnym (wybudowanego przez podmiot prowadzący działalność gospodarczą) - dopłatą ma być objęte maksymalnie 50 m2
 • wiek do 35 lat (w przypadku małżeństw decyduje wiek młodszego małżonka)
 • nie można posiadać innego mieszkania (także w przeszłości)
 • 10% dopłaty do wkładu własnego dla osób samotnych i małżeństw bez dzieci
 • 15% dopłaty do wkładu własnego dla osób i małżeństw wychowujących co najmniej jedno dziecko
 • dodatkowe 5% na wcześniejszą przedterminową spłatę części kapitału kredytu dla osób, którym w ciągu 5 lat od dnia zakupu mieszkania urodzi się lub zostanie przysposobione trzecie (lub kolejne) wychowywane dziecko
 • zaciągnięty kredyt na co najmniej 50% ceny mieszkania
 • minimalny okres spłaty kredytu - 15 lat
 • cena mieszkania z dopłatą nie może przekroczyć określonego wskaźnika dla danego województwa
 • program ma trwać pięć lat - od 2014 do 2018 r.
 • dla osób budujących dom systemem gospodarczym nie będzie można liczyć na bezpośrednią dopłatę - wsparcie będzie miało postać ulgi podatkowej od podatku VAT, dotyczącej niektórych materiałów budowlanych
 • w momencie wypłaty kredytu, jego saldo zostaje pomniejszone o kwotę dopłaty stanowiącą iloczyn: procenta dopłaty, limitu cen obowiązującego w danym województwie pomnożonej przez 1,1 oraz ilości m2 mieszkania (do poziomu 50 m2)
 • planowana jest możliwość skorzystania z programu przez osoby, które najpierw wynajmą mieszkanie od dewelopera, a później decydują się na jego zakup (przed zakupem lokalu beneficjent programu musi być jego jedynym najemcą)
 • programem MdM opiekować się będzie Bank Gospodarstwa Krajowego.
Wszystkie projekty domów w programie mdm »

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Dlaczego warto u nas kupować?

Znajdź projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oferujemy szeroką gamę projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, domów energooszczędnych i nowoczesnych oraz wiele innych. Aby spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy szeroką bazę projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od oczekiwań i możliwości finansowych. Możesz wybierać spośród ponad 16000 gotowych projektów domów.

Proponowane przez nas projekty domów sprzedawane są w kompletach, zawierających 4 egzemplarze, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Projekty domów, które oferujemy zostały przygotowane przez najwyższej klasy projektantów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze projekty pozwolą Ci zbudować dom energooszczędny i tani w eksploatacji. Biuro projektów IGN PROJEKT zadbało, aby wszystkie gotowe projekty domów pozwalały na tanią budowę trwałych budynków o wysokiej jakości architektonicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Bezpieczeństwo :: Ochrona danych
Zwroty, reklamacje :: Regulamin :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer