biuro@ign.com.pl
tel: 24 366 99 44
projekt z doplata
Projekt z dopłatą
Budowa domu to dość kosztowna inwestycja, dlatego coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które umożliwią obniżenie kosztów. Podczas budowy "liczy się każdy grosz" - dobrze wiedzą o tym ci, którzy mają ten etap za sobą.
Zdaniem ekspertów, pomimo trudnej sytuacji gospodarczej paradoksalnie właśnie teraz jest najlepszy czas na budowę domu. Tanieją materiały budowlane, działki, a firmy wykonawcze chętnie negocjują ceny. Do tego na rynku istnieje rozwiązanie, które umożliwia inwestorowi zrekompensowanie części kosztów poniesionych na budowę wymarzonego domu.

Rządowy program "Rodzina na swoim" wspiera rodziny w pozyskaniu własnego domu. Proponowana przez Skarb Państwa pomoc pozwala na obniżenie raty kapitałowo-odsetkowej nawet o kilkadziesiąt procent przez okres 8 lat. To idealne rozwiązanie dla osób planujących budowę domu o powierzchni do 140 m2.

W ramach wsparcia programu "Rodzina na swoim" nasza pracownia wytypowała 50 projektów domów mieszalnych o powierzchni do 140 m², ekonomicznych w budowie, które spełniają kryteria kwalifikujące je do dopłaty.

Zamawiając projekt do 140 m² oznaczony logo "Projekt z dopłatą" otrzymacie Państwo dopłatę w formie 10% rabatu.
Projekty objęte promocją zobacz listę
Zasady promocji pokaż
Szczegóły programu "Rodzina na swoim" pokaż
IGN Projekty Domów [x] zamknij