Projekty domów: 15734.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Pytanie do projektu
ANIELSKI DWÓR MB
Akceptuję regulamin serwisu IGN Projekty
Wyrażam zgodę na otrzymanie oferty i kontakt pracownika serwisu IGN Projekty.
projekt ANIELSKI DWÓR MB - 166.6m2
- nr 14188 - autor: Archeton
dostępność: dostępny
+ Dodaj do notesu
3 500,00
Zapytaj, Negocjuj cenę!
ZAMÓW PROJEKT
Widoki:  [1] 
Odbicie lustrzane: 
Dane techniczne
pow. użytkowa [m²]:
166,6
pow. zabudowy [m²]:
201,3
kubatura budynku [m³]:
1034
dach:
dwuspadowy
pow. dachu [m²]:
338
nachylenie dachu [°]:
42
wysokość budynku [m]:
8,1
poddasze:
użytkowe
kominek:
tak
OPIS PROJEKTU:


MB - beton komórkowy


OPIS TECHNICZNY:

Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego ANIELSKI DWÓR MB ma powierzchnię użytkową 166,6 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 201,3 m². Jest to budynek parterowy, z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Dom o dachu dwuspadowym ma wysokość 8,1 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 42,0 stopni. Powierzchnia dachu w tym projekcie ma 338,0 m². Kubatura budynku to 1034,3 m³.

Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE"


KONSTRUKCJA:

wersja technologiczna: murowana beton komórkowy
sciany zewnetrzne: bloczki SOLBET Optimal gr. 24cm + docieplenie systemem ECOROCK MAX gr.15cm
sciany wewnetrzne: bloczki SOLBET Optimal gr.24cm i 12cm
strop: żelbetowy
konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa
rodzaj schodow: drewniane na konstrukcji stalowej
pokrycie dachu: blacha dachówkowa
elewacje: tynk BOLIX na wełnie mineralnej
typ ogrzewania: kocioł na gaz
wspolczynnik przenikania ciepla dla scian: 0.18
wspolczynnik przenikania ciepla dla dachu: 0.20

RZUTY KONDYGNACJI:
PARTER:

1. garaż - 36 m²
2. hol - 12.2 m²
3. klatka schodowa - 2.4 m²
4. korytarz - 7.5 m²
5. kotłownia - 8.4 m²
6. kuchnia - 34.7 m²
7. łazienka - 3.2 m²
8. pokój - 17.3 m²
9. pokój dzienny - 27.3 m²
10. pralnia - 5.3 m²
11. spiżarka - 3.2 m²
12. toaleta - 1.8 m²
13. wiatrołap - 7.5 m²
PODDASZE:

1. klatka schodowa - 2.4 m²
2. łazienka - 9.2 m²
3. pokój - 9.4 m²
4. pokój - 9.4 m²
5. przedpokój - 15.2 m²
6. sypialnia - 19.1 m²
DODATKI DO PROJEKTU ANIELSKI DWÓR MB
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy jest dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 10% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
KOSZTORYS - WYDRUK
-
90 zł
więcej
KOSZTORYS - CD + WYDRUK
-
195 zł
więcej
Kosztorys budowlany, który można zakupić wraz z projektem domu jest opracowany po to by ułatwić cały proces inwestycyjny. Dlaczego warto mieć kosztorys do projektu? - dowiesz się, ile dokładnie kosztują poszczególne etapy budowy, - otrzymasz pełny kosztorys w celu przedłożenia w banku, jeśli chcesz skorzystać z kredytu na budowę domu, - poznasz średni ogólnopolski poziom cen poszczególnych materiałów i porównasz je z cenami w Twoim regionie, - będziesz świadomym inwestorem i partnerem w rozmowie z wykonawcami, - łatwo zweryfikujesz oferty cenowe dotyczące materiałów i robocizny, - będziesz miał skalę porównawczą i możliwość negocjacji, - zrozumiesz, że spełnienie marzenia o własnym domu, to wielkie wyzwanie, któremu teraz łatwiej sprostasz, ponadto: - korzystając z płyty CD zaktualizujesz samodzielnie kosztorys za pomocą specjalnego korektora, który umożliwi Ci wprowadzanie zmian dotyczących: cen materiałów budowlanych, stawek roboczogodzin, narzutów firm wykonawczych (korektor nie posiada funkcji zapisu zmian), - wydrukujesz za pomocą przeglądarki dowolną część oryginalnego kosztorysu pełnego (np. zestawienie materiałów z podziałem na poszczególne elementy budowy lub kosztorys uproszczony). Kosztorys obejmuje stan surowy zamknięty budynku wykonany systemem zleconym oraz roboty wykończeniowe (wersja "pod klucz"), bez instalacji. Przyjęty poziom cen to średnie ceny zarówno materiałów jak i stawek robocizny dla terenu całej Polski wg stawek Sekocenbudu, jakie obowiązywały w kwartale, kiedy kosztorys sporządzono. Koszt instalacji kształtuje się na poziomie 14,5% podanej wartości całkowitej kosztu budowy. Wszystkie ceny są cenami netto. Kosztorys budowlany zawiera: - opis kosztorysu, - stawki i narzuty, - wszystkie pozycje kosztorysowe, - przedmiary robót budowlanych, - tabele elementów scalonych, - zestawienie robocizny, - zestawienie materiałów z podziałem na poszczególne etapy budowy, - sprzęt potrzebny do przeprowadzenia wszystkich prac budowlanych Ponadto na płycie CD znajdują się: korektor i przeglądarka do kosztorysu.
ANEKS NA PALIWO STAŁE
-
525 zł
więcej
ANIELSKI DWÓR MB - z garażem 2st.
ANIELSKI DWÓR MB - ANIELSKI DWÓR MB - z garażem 2st.
ANIELSKI DWÓR MB - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki (m) garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
ANIELSKI DWÓR MB - z garażem 2st. 29.40x20.80 2-st. 314320 zł*
GRATIS 3-5 dni
3 500,00 Negocjuj cenę! zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 88056 użytkowników, 742566 zdjęć, 842201 komentarzy | mojabudowa.pl

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Dlaczego warto u nas kupować?

Znajdź projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oferujemy szeroką gamę projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, domów energooszczędnych i nowoczesnych oraz wiele innych. Aby spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy szeroką bazę projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od oczekiwań i możliwości finansowych. Możesz wybierać spośród ponad 16000 gotowych projektów domów.

Proponowane przez nas projekty domów sprzedawane są w kompletach, zawierających 4 egzemplarze, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Projekty domów, które oferujemy zostały przygotowane przez najwyższej klasy projektantów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze projekty pozwolą Ci zbudować dom energooszczędny i tani w eksploatacji. Biuro projektów IGN PROJEKT zadbało, aby wszystkie gotowe projekty domów pozwalały na tanią budowę trwałych budynków o wysokiej jakości architektonicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Bezpieczeństwo :: Ochrona danych
Zwroty, reklamacje :: Regulamin :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer
Rzetelna firma