Projekty domów: 15830.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Pytanie do projektu
BOB II G1
Akceptuję regulamin serwisu IGN Projekty
Wyrażam zgodę na otrzymanie oferty i kontakt pracownika serwisu IGN Projekty.
projekt BOB II G1 - 117.50m2 blogów budowlanych: 1
- nr 3890 - autor: Artur Wójciak
dostępność: dostępny
+ Dodaj do notesu
2 800,00
Zapytaj, Negocjuj cenę!
ZAMÓW PROJEKT
Widoki:  [1]  [2]  [3] 
Odbicie lustrzane:  [1]  [2]  [3] 
Dane techniczne
pow. użytkowa [m²]:
117,50
pow. zabudowy [m²]:
190,10
kubatura budynku [m³]:
447
dach:
dwuspadowy
pow. dachu [m²]:
277
nachylenie dachu [°]:
20
wysokość budynku [m]:
6,20
poddasze:
brak/stryszek
ilość pokoi (4+0):
4
łazienki (bez wc):
2
kominek:
tak
OPIS PROJEKTU:

Dom parterowy, niepodpiwniczony z garażem jednostanowiskowym. Przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Strefę dzienną tworzy kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, przestronny pokój dzienny oraz toaleta. W strefie nocnej znajdują się trzy sypialnie oraz obszerna łazienka. Dodatkowo, zaprojektowano tu duże pomieszczenie gospodarcze z kotłem grzewczym. Czytelny podział funkcjonalny i wyraźne odseparowanie strefy dziennej i nocnej sprawiają, że dom wyróżnia wyjątkowy komfort użytkowania. Bob II G1 jest przykładem harmonijnego połączenia tradycyjnej formy oraz nowoczesnych detali. Jego prosta bryła z dwuspadowym dachem sprawia, że dom jest ekonomiczny w realizacji. Słoneczny charakter Boba II G1 podkreślają ciekawe przeszklenia oraz atrakcyjne kolory i materiały, zastosowane na elewacji.

Istnieje możliwość zmiany kąta nachylenia dachu do 30° oraz adaptacji poddasza na strych i podpiwniczenia budynku.

Dostępne wersje:
- Bob II - bez garażu

- Bob II G2 - garaż dwustanowiskowy

- Bob - bez garażu, inna aranżacja pomieszczeń, kąt nachylenia dachu 15°

- Bob G1 - garaż jednostanowiskowy, inna aranżacja pomieszczeń, kąt nachylenia dachu 15°

- Bob G2 - garaż dwustanowiskowy, inna aranżacja pomieszczeń, kąt nachylenia dachu 15°

- możliwość zbliźniaczenia domu

- odbicia lustrzane do wszystkich wersji


OPIS TECHNICZNY:

Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego BOB II G1 ma powierzchnię użytkową 117,5 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 190,1 m². Jest to budynek niepodpiwniczony, parterowy, bez poddasza, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Autor projektu zaplanował w nim 4 pokoje na parterze (pokój dzienny z kominkiem) oraz 2 łazienki. Dom o dachu dwuspadowym ma wysokość 6,2 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 20,0 stopni. Powierzchnia dachu w tym projekcie ma 277,0 m². Kubatura budynku to 446,8 m³.

Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE"


KONSTRUKCJA:

Dom zaprojektowany w technologii murowej ze stropem gęstożebrowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką cementową.

RZUTY KONDYGNACJI:
Projekt domu BOB II G1 - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PARTER:

1. Wiatrołap - 3.67 m²
2. Hol - 8.28 m²
3. Kuchnia - 11.31 m²
4. Spiżarnia - 1.49 m²
5. Pokój dzienny, jadalnia - 33.05 m²
6. Łazienka - 2.58 m²
7. Korytarz - 6.84 m²
8. Sypialnia - 16.5 m²
9. Sypialnia - 12.19 m²
10. Sypialnia - 12.19 m²
11. Łazienka - 6.87 m²
12. Garderoba - 2.5 m²
13. Kotłownia - 8.4 m²
14. Pom. gospodarcze - 4.72 m²
15. Garaż - 19.83 m²
DODATKI DO PROJEKTU BOB II G1
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy jest dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 10% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
SZAMBO
-
100 zł
więcej
Bezodpływowy zbiornik wykonany z żelbetu lub tworzywa. Szambo to najpopularniejszy sposób pozbywania się ścieków, w przypadku gdy nie ma możliwości podłączenia się do kanalizacji centralnej. Szczelne budowle podziemne są możliwe do zastosowania na różnych gruntach – zapewniają bezpieczeństwo dla środowiska i wód podziemnych. Projekt zawiera rysunki techniczne i opis.
GPWC
-
150 zł
więcej
Korzyści stosowania wentylacji mechanicznej z GPWC: - znaczna poprawa jakości powietrza wentylacyjnego - zapobieganie zawilgoceniu i zagrzybieniu budynków - zwiększenie wydajności systemów rekuperacyjnych - wstępne podgrzanie świeżego powietrza wentylacyjnego zimą (nawet o 22°C) - oszczędność na kosztach ogrzewania do 30% rocznie - skuteczne zabezpieczenie rekuperatora przed oblodzeniem - zdrowa i naturalna klimatyzacja świeżym powietrzem z obniżoną zawartością wilgoci (schłodzenie powietrza zewnętrznego nawet o 20°C)
OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW
-
150 zł
więcej
Rozwiązanie w postaci biologicznej oczyszczalni, służącej do neutralizacji ścieków wytwarzanych w domu, to ekologiczna alternatywa dla budowy szamba. Nowoczesne systemy oczyszczania ścieków pozwalają na wykorzystanie czystej wody do celów gospodarczych, podobnie jak wody deszczowej, która doskonale nadaje się do podlewania ogrodu. Dodatkowe korzyści – oszczędności z tytułu opłat za wodę i ścieki oraz ekologiczny charakter.
INSTALACJA ZAGOSPODAROWANIA WODY DESZCZOWEJ
-
150 zł
więcej
Instalacja zagospodarowania wody deszczowej to rozwiązanie wyróżniające się ogromną ilością zalet, z których najważniejszą jest znaczne ograniczenie wydatków towarzyszących poborowi i odprowadzaniu wody. Nie bez znaczenia są również korzyści ekologiczne związane z pozostawaniem wody w zbiorniku – mniejszy odpływ wód gruntowych do płynących wód powierzchniowych, zapobieganie powodziom oraz przeciążeniom kanalizacji burzowej. Możliwości wykorzystania odzyskanej wody: - spłukiwanie toalet - prane: deszczówka jest wodą miękką, co sprawia, że na grzałce osadza się mniejsza ilość kamienia, można także zastosować mniejszą ilość proszku - prace porządkowe, w tym także do mycia samochodu - podlewanie roślin doniczkowych i ogrodowych
DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU
-
150 zł
więcej
Przy zakupie projektu domu otrzymujesz cztery egzemplarze dokumentacji, które należy złożyć do urzędu, w celu zgłoszenia budowy. Dodatkowy, piąty egzemplarz projektu, możesz zamówić aby: ułatwić pracę architektowi adaptującemu oraz ekipie budowlanej, wykorzystać go do wykonania wycen i aranżacji wnętrz, nanieść na nim własne szkice lub zyskać pamiątkę z budowy swojego wymarzonego domu.
KOLEKTORY SŁONECZNE
-
200 zł
więcej
Projekt instalacji solarnej, która pozyskuje energię słoneczną i przekazuje ją do odbiorników ciepła. W domu jednorodzinnym stanowi wspomaganie procesu przygotowania ciepłej wody użytkowej. Energia wykorzystywana jest do podgrzania wody zgromadzonej w zasobniku. Kolektory słoneczne Kolektory słoneczne współpracujące z tradycyjnymi kotłami grzewczymi są najczęściej stosowanym układem. Ciepło, które pozyskujemy z instalacji solarnej wykorzystuje się do podgrzania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.), wody w basenie oraz wspomagania ogrzewania pomieszczeń. Stosowane kolektory płaskie oraz rurowe kolektory próżniowe montowane są na intensywnie nasłonecznionej, czyli w polskich warunkach, południowej połaci dachu, południowej pionowej ścianie budynku, balkonie, czasem również oddzielnym miejscu w pobliżu domu. W naszym klimacie kolektory najlepiej pracują w nachyleniu 30° w porze letniej oraz 60° zimą. Jeśli kolektor ma być używany przez cały rok, najkorzystniej jest zamontować solary pod kątem 45% i wykonać tzw. instalację dualną, czyli układ solarny współpracujący z kotłem lub pompą ciepła. W Polsce kolektory słoneczne są w stanie pokryć około 60% rocznego zapotrzebowania domu jednorodzinnego na energię cieplną, jeżeli budynek zostanie właściwie zbudowany, tzn. z zachowaniem wszystkich wyznaczników dla budownictwa energooszczędnego. Projekt instalacji solarnej zawiera: - opis techniczny - obliczenia i wytyczne branżowe - wykaz elementów systemu - wytyczne montażowe - rysunki i schematy instalacji: rzuty kondygnacji i dachu - usytuowanie kolektorów słonecznych - trasy zasilania i powrotu - wytyczne dotyczące eksploatacji instalacji Korzyści: - niższe rachunki za energię - oszczędności z tytułu kosztów przygotowania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania domu – nawet do 70% - prosta integracja z pozostałą częścią instalacji - ochrona środowiska - niezależność w przypadku przerw w dostawie energii
OGRZEWANIE KOMINKOWE
-
200 zł
więcej
Kominek to sprawdzony system grzewczy i dekoracyjny element w jednym. Zamknięta komora spalania to niezawodny i tani sposób na ogrzanie lub wspomaganie ogrzewania domu, czysta obsługa i bezpieczeństwo użytkowania. Nowoczesne kominki to eleganckie współczesne wzornictwo zgrabnie wkomponowane we wnętrza, zaprojektowane wg indywidualnych potrzeb mieszkańców.
CENTRALNY ODKURZACZ
-
200 zł
więcej
Projekt domu rozszerzony o projekt centralnego odkurzacza. Tradycyjny odkurzacz zostaje zastąpiony przez węża wkładanego każdorazowo do gniazdka. Powietrze z kurzem trafia do jednostki centralnej zamontowanej w kotłowni lub w garażu, która oczyszcza zassane powietrze i wydmuchuje poza dom. Dzięki temu unikamy sytuacji występującej w tradycyjnym odkurzaczu, kiedy oczyszczone powietrze wraca z powrotem do pomieszczenia. Odkurzanie jest ciche, skuteczne i nie wymaga przenoszenia odkurzacza z pokoju do pokoju.
KOSZTORYS - STAN SUROWY OTWARTY
-
250 zł
więcej
Szacunkowe koszty budowy domu od etapu prac ziemnych i fundamentowych do wymurowanych ścian nośnych, kominów i ich wykończenia ponad dachem, stropu nad parterem, schodów wewnętrznych żelbetowych (jeśli są w projekcie) oraz więźby i pokrycia dachu wraz z oknami połaciowymi, rynnami, rurami spustowymi, obróbkami blacharskimi.
OGRODZENIE
-
250 zł
więcej
Ogrodzenie wyznacza granice działki, jest dopełnieniem architektury budynku, chroni przed nieproszonymi gośćmi i hałasem. Projekty ogrodzenia ARCHIPELAGU dla uzyskania ciekawego efektu łączą ze sobą różne materiały, np. cokół i słupki z cegły, kamienia lub betonu, wypełnienie – drewno lub metal. Projekt zawiera schematy i rysunki wszystkich elementów, wytyczne techniczne, opisy konstrukcji i montażu oraz instalacje teletechniczne.
STACJA UZDATNIANIA WODY
-
300 zł
więcej
Nowoczesne stacje uzdatniania wody stanowią skuteczne i proste w obsłudze rozwiązanie problemu złej jakości wody, która powoduje przyspieszone zużycie urządzeń cieplnych, kotłów, grzałek w pralkach i zmywarkach, kranów, uszczelek, kabin prysznicowych i instalacji. System zmiękcza wodę i redukuje inne, stałe zanieczyszczenia. Dzięki stacji uzdatniania wody, można użyć mniejszych dawek środków piorących i ochronić instalacje oraz armaturę przed szkodliwymi osadami.
POMPA CIEPŁA
-
350 zł
więcej
Projekt instalacji pompy ciepła zawiera: - opis techniczny do instalacji grzewczej i rozprowadzenia rur grzewczych - obliczenie zapotrzebowania na ciepło dla poszczególnych pomieszczeń - dane techniczne projektowanych urządzeń i armatury - wytyczne wykonawcze - rysunki i schematy instalacji: rzuty kondygnacji - rysunek rozwinięcia instalacji c.o. – grzejniki jako alternatywne rozwiązanie - lokalizację pompy ciepła - rozprowadzenie tras instalacji do poszczególnych pomieszczeń Korzyści z zastosowania pompy ciepła: - tania eksploatacja - niższe koszty ogrzewania - komfort cieplny - niezależność od rosnących cen oleju i gazu - oszczędność przestrzeni – kompaktowe urządzenie, brak potrzeby budowania kotłowni, komina, dodatkowej wentylacji. W miejscu kotłowni można urządzić dodatkowe czyste pomieszczenie gospodarcze do wykorzystania np. na pralnię, siłownię, saunę - komfort użytkowania – nie emituje przykrych zapachów, pracuje cicho, nie produkuje gazów, pyłów, sadzy - aktywne pozyskiwanie energii ze źródeł naturalnych – redukcja emisji CO2
KOSZTORYS - STAN SUROWY ZAMKNIĘTY
-
350 zł
więcej
Szacunkowe koszty budowy domu od etapu stanu surowego otwartego powiększone o koszty stolarki otworowej (okien, drzwi zewnętrznych, bram garażowych), z wykonanym ociepleniem i wykończoną elewacją, wykończeniem tarasów zewnętrznych oraz schodów zewnętrznych.
OGRZEWANIE PODŁOGOWE
-
350 zł
więcej
Projekt instalacji ogrzewania podłogowego – energooszczędnego systemu zapewniającego optymalną temperaturę i komfort cieplny dla domowników. Zalety: - równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniach - duży komfort użytkowania (termostat) - łatwość utrzymania w czystości - obniżenie sezonowego zużycia energii i kosztów eksploatacji - trwałość systemu ogrzewania podłogowego jest większa niż tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego - swobodna aranżacja wnętrza – brak grzejników - możliwość wykorzystania niekonwencjonalnych źródeł ciepła: pompa ciepła, energia słoneczna - brak niekorzystnej dodatniej jonizacji powietrza
KOSZTORYS - STAN DEWELOPERSKI
-
500 zł
więcej
Szacunkowe koszty budowy domu do etapu budynku całkowicie wykończonego z zewnątrz, ze ściankami działowymi, ociepleniem i izolacją poddasza, z parapetami, wylewką betonową na podłodze i tynkami na ścianach. W kosztorysie tym nie są ujęte instalacje wewnętrzne (wartość prac instalacyjnych należy przyjąć na poziomie 10-12% kosztów prac z zakresu stanu deweloperskiego).
WENTYLACJA MECHANICZNA Z REKUPERACJĄ
-
550 zł
więcej
Oszczędności już na etapie projektowania Decyzja o zastosowaniu wentylacji z odzyskiem ciepła na etapie planowania budowy pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeśli wybierzemy projekt domu z wentylacją uwzględniającą podłączenie do rekuperatora to nie będziemy musieli murować kominów, zaoszczędzimy również na kosztach materiałów budowlanych. Warto również na etapie projektowania zastanowić się, gdzie umieścić centralę wentylacyjną, a gdzie czerpnię i wyrzutnię powietrza. Projekt instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła zawiera: - opis techniczny - obliczenia i wytyczne branżowe - zestawienie urządzeń i armatury - rysunki i schematy instalacyjne: rzuty kondygnacji - lokalizację rekuperatora - trasy poprowadzenia kanałów wentylacyjnych - rozmieszczenie przebić przez stropy oraz anemostatów nawiewnych i wywiewnych - wytyczne montażowe i wykonawcze instalacji nawiewno-wywiewnej Korzyści z zastosowania wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła: - niższe koszty ogrzewania domu - optymalny komfort klimatyczny w całym domu przez cały rok - likwidacja nadmiernej wilgoci, eliminacja zaparowanych szyb w oknach - filtracja pyłów i alergenów - ograniczenie hałasu z zewnątrz - zapobieganie powstawaniu grzybów i pleśni - możliwość obniżenia temperatury powietrza nawiewanego w lecie (by-pass, wymiennik gruntowy) - szybkie usuwanie przykrych zapachów (dym z papierosów, gotowanie) - latem – brak owadów w domu - brak przeciągów Zalecane: Na etapie projektowania domu warto przewidzieć miejsce na: - centralę wentylacyjną - czerpnię i wyrzutnię powietrza - kanały wentylacyjne dla dostarczania świeżego i odprowadzania zużytego powietrza
WENTYLACJA MECHANICZNA Z GPWC
-
700 zł
więcej
Projekt instalacji wentylacji mechanicznej z Gruntowym Powietrznym Wymiennikiem Ciepła, wykorzystującym energię zmagazynowaną w gruncie do ogrzewania i chłodzenia powietrza wentylacyjnego. Zastosowanie GPWC w połączeniu z wentylacją mechaniczną nawiewno-wywiewną z odzyskiem ciepła (rekuperator) pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania w okresie zimowym ok. 30%. Zalety: - higieniczne i czyste powietrze ze śladową ilością drobnoustrojów dzięki cząstkom srebra w wewnętrznej warstwie antybakteryjnej - znaczna poprawa jakości powietrza wentylacyjnego (powietrze świeże o optymalnej wilgotności i temperaturze) - zapobieganie zawilgoceniu i zagrzybieniu budynków - zwiększenie wydajności systemów rekuperacyjnych - wstępne podgrzanie świeżego powietrza wentylacyjnego zimą (nawet o 22°C) - oszczędność na kosztach ogrzewania do 30% rocznie - skuteczne zabezpieczenie rekuperatora przed oblodzeniem - zdrowa i naturalna klimatyzacja świeżym powietrzem z obniżoną zawartością wilgoci (schłodzenie powietrza zewnętrznego nawet o 20°C)
WIDOK Z GÓRY:
(wymiary domu i działki)
A - z garażem
BOB II G1 - A - z garażem
Ustaw dom
wobec stron świata »
BOB II G1 - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki (m) garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 24.40x25.00 1-st.
309731 zł*
GRATIS 3-5 dni
2 800,00 Negocjuj cenę! zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 94802 użytkowników, 773941 zdjęć, 866527 komentarzy | mojabudowa.pl
BLOGI: 
Dom z projektu BOB II G1 budują (1):
odwiedzin: 15584
wpisów: 5
Zobacz wszystkich użytkowników opisujących budowę domu BOB II G1 »
Opisz swoją budowę, dziel się doświadczeniami i pokazuj zdjęcia domu!
Załóż konto w serwisie mojabudowa.pl i pisz swój internetowy dziennik budowy!
mojabudowa.pl

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Dlaczego warto u nas kupować?

Znajdź projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oferujemy szeroką gamę projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, domów energooszczędnych i nowoczesnych oraz wiele innych. Aby spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy szeroką bazę projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od oczekiwań i możliwości finansowych. Możesz wybierać spośród ponad 16000 gotowych projektów domów.

Proponowane przez nas projekty domów sprzedawane są w kompletach, zawierających 4 egzemplarze, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Projekty domów, które oferujemy zostały przygotowane przez najwyższej klasy projektantów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze projekty pozwolą Ci zbudować dom energooszczędny i tani w eksploatacji. Biuro projektów IGN PROJEKT zadbało, aby wszystkie gotowe projekty domów pozwalały na tanią budowę trwałych budynków o wysokiej jakości architektonicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Regulamin :: Polityka Prywatności
Zwroty, reklamacje :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
Płatności DotPay akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer