Projekty domów: 15515, wersje: 32552    Ponad 30.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
723-347-422
Doradca: Kuba Pokorski
kom: 723-347-422
Rysunki szczegółowe »
Dodaj do notesu   drukuj projekt   odbicie lustrzane
projekt Bolero (CE-SI) - 163.9m2
- nr 2019 - autor: Maciej Matłowski, Tomasz Sobieszuk
dostępność: dostępny
2 980,00
2 830,00
4 dni do końca promocji!
 zamów projekt »
zamknij [X]

Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe rysunki do projektu Bolero (CE-SI) wypełnij formularz:

A - z garażem 1st.
Zobacz widok:  [1]  [2] 
Zobacz odbicie lustrzane:  [1]  [2] 
Dane techniczne
pow. użytkowa:163.9 definicja
pow. zabudowy:147.3 m²definicja
kubatura budynku:749 m³definicja
dach:dwuspadowy  
pow. dachu:250 m² 
nachylenie dachu:40 ° 
wysokość budynku:9.3 mdefinicja
ilość pokoi:6 (2+4) 
łazienki (bez wc):2  
OPIS PROJEKTU:  Dom jednorodzinny, wolno stojący, parterowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony. Na pozór niewielki, kryje wewnątrz aż sześć pokoi. Najmniejszy z nich, na parterze, może służyć jako pracownia.


OPIS TECHNICZNY:  Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego Bolero (CE-SI) ma powierzchnię użytkową 163,9 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 147,3 m². Jest to budynek parterowy, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Dom o dachu dwuspadowym ma wysokość 9,3 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 40,0 stopni. Powierzchnia dachu w tym projekcie ma 250,0 m². Kubatura budynku to 749,0 m³.
Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE" » zobacz
Ten dom można wybudować jako "BLIŹNIAK" » więcej

KONSTRUKCJA:  Ściany: 3-warstwowe - pustak ceramiczny lub bloczek silikatowy, Stropy: żelbetowe, wylewane, Dach: blachodachówka, kąt nachylenia 40°
Ustaw dom
wobec stron świata »
Rysunki szczegółowe »
RZUTY KONDYGNACJI
Projekt domu Bolero (CE-SI) - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PARTER:

1. wiatrołap - 2,3 m²
2. korytarz - 10,8 m²
3. kuchnia - 13,5 m²
4. jadalnia - 11,0 m²
5. pokój dzienny - 27,5 m²
6. łazienka - 4,3 m²
7. pokój - 8,1 m²
8. garaż - 19,2 m²
Projekt domu Bolero (CE-SI) - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PODDASZE:

1. korytarz - 14,5 m²
2. pokój - 19,6 m²
3. pokój - 20,3 m²
4. pokój - 11,5 m²
5. łazienka - 7,1 m²
6. pokój - 10,6 m²
Projekt domu Bolero (CE-SI) - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PIWNICA
Projekt domu Bolero (CE-SI) - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PRZEKRÓJ POGLĄDOWY
DODATKI DO PROJEKTU Bolero (CE-SI)
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy to dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 7% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
SCHEMAT SZAMBA
-
20 zł
więcej
Szambo. Nie każdy nowy dom można podłączyć do kanalizacji. Co wtedy zrobić ze ściekami? Najczęściej odprowadza się je do zbiornika szczelnego zwanego powszechnie szambem. Budowa szamba nie wymaga zezwolenia na budowę, ale 30 dni przed planowanym rozpoczęciem robót trzeba ten zamiar zgłosić w wydziale architektury lokalnego starostwa powiatowego lub urzędu gminy i wraz z wnioskiem zgłoszenia przedstawić projekt zbiornika i jego planowane usytuowanie na działce. Wszystkie te formalności warto załatwić podczas ubiegania się o pozwolenie na budowę domu. Schemat zbiornika szczelnego powinien zostać zaadaptowany przez architekta. Szczelny, podziemny zbiornik jednokomorowy o pojemności 7,85 m3.
GOTOWY MODUŁ OGRODU
-
20 zł
więcej
Gotowy moduł ogrodu. Marzysz o pięknym ogrodzie. Do wyboru: rabata ziołowo - warzywna, wypoczynkowa oraz wzdłuż ogrodzenia.
PROJEKT ALTANKI
-
400 zł
więcej
Projekt altanki. Altanka ogrodowa z grillem, zapleczem do przygotowania posiłków i składzikiem na drewno, o wymiarach 4,45 x 5,64 m. Prosta bryła, dwuspadowy dach czynią ją łatwą w budowie. Idealne miejsce odpoczynku oraz kulinarnych i towarzyskich spotkań. Dostępna wersja tradycyjna oraz nowoczesna.
KOSZTORYS NA PŁYCIE CD
-
240 zł
90 zł
więcej
Kosztorys na płycie CD.
DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU
-
300 zł
więcej
Dodatkowy egzemplarz projektu Dokumentacja projektowa składa się z czterech egzemplarzy projektu. Dodatkowy (piąty) egzemplarz jest przydatny wówczas, gdy któraś z kopii zaginie lub ulegnie zniszczeniu. Dodatkowy egzemplarz umożliwia pracę kilku fachowcom jednocześnie, jest również pamiątką z budowy domu. Koszt: 15% wartości projektu od ceny z dnia zakupu projektu.
ELEKTRONICZNA WERSJA PROJEKTU
-
425 zł
więcej
Elektroniczna wersja projektu - szczególnie przydatna przy wprowadzaniu zmian do projektu.
WIDOK Z GÓRY:
(wymiary domu i działki)
A - z garażem 1st.
Bolero (CE-SI) - A - z garażem 1st.
Ustaw dom
wobec stron świata »
Bolero (CE-SI) - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 1st. 22.31x22.13 m 1-st.
168999 zł*
GRATIS 3-5 dni
2 830,00 zł
4 dni do końca promocji! zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 77681 użytkowników, 686076 zdjęć, 797829 komentarzy | mojabudowa.pl

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (4.4)
Bezpieczne zakupy w internecie!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności,
że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Nowe zdjęcia na blogach
Lista zdjęć z blogów naszych klientów. 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer
IGN Projekty Domów - xhtml IGN Projekty Domów - css
Rzetelna firma