Projekty domów: 15515, wersje: 32552    Ponad 30.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
723-347-422
Doradca: Agnieszka Żaglewska
kom: 723-347-422
Rysunki szczegółowe »
Dodaj do notesu   drukuj projekt   odbicie lustrzane
projekt BURSZTYN - 91.4m2
- nr 5400 - autor: Michał Gąsiorowski
dostępność: dostępny
2 790,00
Negocjuj cenę!
 zamów projekt »
zamknij [X]

Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe rysunki do projektu BURSZTYN wypełnij formularz:

A - z garażem
Zobacz widok:  [1]  [2] 
Zobacz odbicie lustrzane:  [1]  [2] 
Dane techniczne
pow. użytkowa:91.4 definicja
pow. zabudowy:154.6 m²definicja
kubatura budynku:447 m³definicja
dach:dwuspadowy  
pow. dachu:229 m² 
nachylenie dachu:24 ° 
wysokość budynku:5.8 mdefinicja
rodzaj poddasza:brak/stryszek  
ilość pokoi:4 (4+0) 
łazienki (bez wc):2  
kominek:tak  
OPIS PROJEKTU: Projekt domu Bursztyn to propozycja budynku jednorodzinnego dla 4-5 osobowej rodziny. Projekt Bursztyn to dom o prostej bryle, przekryty dwuspadowym dachem. Ekonomiczny i nieskomplikowany w budowie. We wnętrzu domu przewidziano oprócz obszernego salonu trzy sypialnie, łazienki oraz pomieszczenie gospodarcze. W projekcie Bursztyn kocioł c.o. może znajdować się wariantowo w pomieszczeniu przy wejściu, lub w przypadku kotłowni na paliwo stałe - w pomieszczeniu za garażem.


OPIS TECHNICZNY:  Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego BURSZTYN ma powierzchnię użytkową 91,4 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 154,6 m². Jest to budynek niepodpiwniczony, parterowy, bez poddasza, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Autor projektu zaplanował w nim 4 pokoje na parterze (pokój dzienny z kominkiem) oraz 2 łazienki. Dom o dachu dwuspadowym ma wysokość 5,8 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 24,0 stopni. Powierzchnia dachu w tym projekcie ma 229,0 m². Kubatura budynku to 447,0 m³.
Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE" » zobacz
Ten dom można wybudować jako "BLIŹNIAK" » więcej

KONSTRUKCJA: 


Fundamenty - ławy betonowe, ściany z bloczków


Ściany zewnętrzne - dwuwarstwowe: pustaki ceramiczne MAX + styropian


Strop - wiązary kratownicowe drewniane


Pokrycie dachu - dachówka


Elewacje - tynk cienkowarstwowy


 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:Ep - 117,3 kWh/(m2)


Ek - 104,9 kWh/(m2 rok)


EUco - 83,66 kWh/(m2 rok)


 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:Ep - 96,23 kWh/(m2)


EUco - 43,18 kWh/(m2 rok)


 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40


Ustaw dom
wobec stron świata »
Rysunki szczegółowe »
RZUTY KONDYGNACJI
Projekt domu BURSZTYN - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PARTER:

1. wiatrołap - 4,15 m²
2. hol - 8,99 m²
3. pom. gospodarcze - 5,27 m²
4. łazienka - 2,24 m²
5. kuchnia - 10,20 m²
6. pokój dzienny - 30,46 m²
7. pokój - 9,88 m²
8. pokój - 10,19 m²
9. łazienka - 5,59 m²
10. pokój - 9,76 m²
11. kotłownia - 8,46 m²
12. garaż - 20,86 m²
DODATKI DO PROJEKTU BURSZTYN
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy to dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 7% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
PAKIET ENERGOOSZCZĘDNY
-
0 zł
więcej
Czym jest pakiet energooszczędny i dlaczego warto zastosować się do jego wskazówek: Zapotrzebowanie na ciepło dla budynku zależy od strat ciepła będących następstwem przenikania ciepła przez przegrody zewnętrzne oraz przez przewody wentylacyjne - z wnętrza do powietrza zewnętrznego. Pakiet energooszczędny podaje sposoby na zmniejszenie strat ciepła, dzięki czemu zmniejszy się również zapotrzebowanie domu na energię. W projekcie typowym zastosowane zostały normatywne rozwiązania ochrony cieplnej budynku i ograniczone zostało występowanie mostków cieplnych, co zapewnia średni koszt ogrzewania i utrzymania budynku. W projekcie typowym podano informacje na temat współczynników przenikania ciepła dla poszczególnych przegród w budynku. Podano również informacje na temat zapotrzebowania na energię pierwotną i końcową budynku, jego strat ciepła przez przegrody oraz przez wentylację, oraz stosunek zwartości bryły budynku do jego kubatury. Te informacje pozwolą uprawnionemu audytorowi na wystawienie dla budynku certyfikatu energetycznego.
PROJEKT SZAMBA SZCZELNEGO
-
0 zł
więcej
Projekt szamba. Zbiornik bezodpływowy, przeznaczony do niewielkich budynków mieszkalnych. Usytuowanie zbiornika powinno spełniać warunki zawarte w rozporządzeniu Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, oraz ewentualne wytyczne z indywidualnie otrzymanej decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Pakiet jest dedykowany do wszystkich tych osób budujących indywidualne domy jednorodzinne na działkach, które nie mają dostępu do kanalizacji sanitarnej. Zapraszamy do zakupu!
PAKIET ODKURZACZ CENTRALNY
-
290 zł
więcej
Jednym z podstawowych walorów odkurzania centralnego jest to, że nie towarzyszy mu hałas, pracuje bezgłośnie, gdyż jednostka centralna jest zazwyczaj ukryta w pomieszczeniu gospodarczym, garażu lub piwnicy, skąd system przewodów łączy ją z gniazdami ssącymi w poszczególnych częściach domu. Dlatego też tylko szum powietrza towarzyszący odkurzaniu pozwala sprzątać bez obawy o zakłócenie spokoju czy snu innych domowników. Wszystkie instalacje oparte są na urządzeniach Aero-Vac i Vacu-Maid - niezawodnych jednostkach centralnych i osprzęcie. Pakiet, zawierający ogólne informacje o systemie, oraz projekt konkretnego, zamówionego przez Państwa domu jest jednocześnie punktem wyjściowym do sporządzenia oferty na montaż instalacji w budynku. W projekcie i na naszej stronie www są podane wszelkie szczegółowe informacje dotyczące zamówienia instalacji.
PAKIET INSTALACJA SOLARNA
-
290 zł
więcej
Kolektory solarne dają bardzo duże oszczędności na ogrzewaniu ciepłej wody w domu. Przyjmuje się, że inwestycja w instalację solarną zwraca się po około 8-10 latach, a przeciętny okres bezawaryjnej eksploatacji systemu to 20 lat ! Dodatkową zachętę stanowi możliwość uzyskania dofinansowania z UE na wykonanie instalacji solarnej, lub z dopłat do kredytów bankowych z funduszu NFOSiGW - do programu przystąpiła większość banków w Polsce. Pakiet wraz z projektem jest jednocześnie punktem wyjściowym do wykonania oferty na wykonanie gotowej instalacji.
PAKIET POMPA CIEPŁA
-
290 zł
więcej
Oferujemy Państwu możliwość zakupienia projektu instalacji pompy ciepła, połączonej z odpowiednio zaprojektowaną instalacją centralnego ogrzewania, pracującą na niskich temperaturach czynnika grzewczego. Projektowane pompy ciepła typu gruntowego głębinowego, opierają się na urządzeniach firmy Buderus, z zastosowaniem wysokosprawnych pomp. Projekt zawiera stosowne obliczenia, dobór pompy ciepła, instalację c.o dostosowaną do źródła ciepła. Projekt przewiduje teoretyczne warunki klimatyczne i terenowe, które trzeba dostosować do konkretnej lokalizacji. Pompa ciepła staje się coraz bardziej popularnym sposobem ogrzewania domu: jest najtańszym obecnie źródłem energii, daje niezależność od dostaw gazu, oleju, czy paliwa stałego, jest ekologiczna. Inwestycja w pompę ciepła zwraca się po 10-11 latach, a okres bezawaryjnej eksploatacji to 20-22 lata. Pakiet wraz z projektem jest jednocześnie punktem wyjściowym do wykonania oferty na wykonanie gotowej instalacji.
PAKIET PŁASZCZ WODNY
-
290 zł
więcej
Płaszcz Wodny staje się coraz bardziej popularnym sposobem ogrzewania domu: jest jednym z najtańszych dostępnych obecnie źródłem energii, daje niezależność od dostaw gazu, oleju, czy paliwa stałego, jest ekologiczny. Inwestycja w płaszcz wodny zwraca się po 6-7 latach, a okres bezawaryjnej eksploatacji to 18-20 lat. Pakiet wraz z projektem jest jednocześnie punktem wyjściowym do wykonania oferty na wykonanie gotowej instalacji.
PAKIET OGRZEWANIE PODŁOGOWE
-
290 zł
więcej
Pakiet zawiera kompletny projekt centralnego ogrzewania podłogowego wodnego, z obliczeniami zapotrzebowania ciepła dla poszczególnych powierzchni posadzek, z doborem orurowań i ilości pętli / sekcji dla domu. Instalacja oparta jest na systemie orurowań i rozdzielaczy popularnej na rynku firmy Kisan. W projekcie dobrany jest także odpowiednio kocioł c.o. pracujący w przedziale temperatur odpowiednich dla ogrzewania podłogowego. Projekt jest jednocześnie punktem wyjściowym do sporządzenia oferty na wykonanie samej instalacji.
PAKIET KOTŁOWNIA NA PALIWO STAŁE
-
290 zł
więcej
Pakiet jest dostępny do większości naszych projektów, lecz nie do wszystkich. Wymagania dotyczące wielkości pomieszczenia kotłowni powodują, że w części domów nie może być zastosowany pakiet. Przed złożeniem zamówienia należy skontaktować się z naszą pracownią. We współpracy z firmą Buderus oferujemy Państwu, jako dodatek do każdego naszego modelu domu, projekt kotłowni na paliwo stałe, dzięki któremu każdy projekt z zaprojektowanym kotłem na gaz ziemny może być łatwo przystosowany do alternatywnych źródeł energii, gdy na działce Inwestora brak jest gazu. Projekt obejmuje kompletny projekt kotłowni, z kolektorami, dobranym piecem, wyliczeniami instalacyjnymi dla instalacji c.o. Kotłownia na paliwo stałe może być zasilana Eko-groszkiem, peletami, węglem lub drewnem. Pakiet jest dedykowany do wszystkich tych osób budujących indywidualne domy jednorodzinne, które nie mają dostępu do sieci gazowej, a paliwo stałe jest po prostu najtańszym źródłem energii. Pakiet wraz z projektem jest jednocześnie punktem wyjściowym do wykonania oferty na wykonanie gotowej instalacji.
PAKIET KLIMATYZACJA
-
290 zł
więcej
Projekt instalacji klimatyzacji przewidzieliśmy dla każdego projektu z oferty, jednak ze względów ekonomicznych – odradzamy go raczej Klientom zamawiającym najmniejsze domki z naszej oferty, o powierzchni 50-60 m2. Instalacja klimatyzacji w domu według naszego projektu przewiduje kilka jednostek wewnętrznych, nawiewających powietrze, oraz jednostki zewnętrzne. Całość zaprojektowana jest w zwielokrotnionym układzie „split” lub „multisplit” .
PAKIET WENTYLACJA I KOMIENK
-
290 zł
więcej
Aby zapewnić Państwu jak najpełniejszy produkt postanowiliśmy stworzyć możliwość zamówienia do każdego zakupywanego domku projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz ogrzewania kominkowego z DGP. Projekt można zamówić do każdej wersji domu - niezależnie od wariantu. Projekt wentylacji mechanicznej jest dostępny w każdym domu o powierzchni powyżej ca. 60 m2, natomiast projekt ogrzewania kominkowego przewidzieliśmy dla każdego domu z naszej oferty. Projekt wentylacji mechanicznej i ogrzewania kominkowego jest sprzedawany w pakiecie "Wentylacja i Kominek". Do zamówionego projektu dodawany jest w dwóch dodatkowych teczkach. Projekt taki składa się z: rzutów rozprowadzenia instalacji wentylacji mechanicznej i ogrzewania kominkowego, opisu technicznego i obliczeń, oraz specyfikacji materiałowej.
ŚWIADECTWO ENERGETYCZNE
-
280 zł
więcej
Do każdego naszego projektu dołączamy Państwu bezpłatnie charakterystykę energetyczną. Charakterystyka energetyczna stanowi wyliczenie zapotrzebowania na energię pierwotną oraz energię końcową dla projektu budynku, z tą uwagą, że w projekcie powtarzalnym nie jest ono przyporządkowane do konkretnej lokalizacji (do obliczeń przyjmuje się pierwszą strefę klimatyczną oraz teoretyczną orientację względem stron świata). Charakterystyka dotyczy projektu i rozwiązań projektowych - nie jest związana z wybudowanym domem, przekazywanym do odbioru do użytkowania. Aby zapewnić Państwu maksymalną wygodę wprowadziliśmy usługę w postaci wykonywania "świadectwa energetycznego" - czyli obliczenia strat ciepła i zapotrzebowania na energię pierwotną i końcową dla wybudowanego już domu. Nasz audytor sprawdza na ile projekt uległ zmianie podczas realizacji, dodatkowo przy wykonaniu "świadectwa" bierze pod uwagę dokładną lokalizację i orientację względem stron świata wybudowanego domu. Koszt takiej usługi - 280 zł. Aby zamówić "świadectwo energetyczne" należy się po prostu zgłosić do naszej pracowni - telefonicznie lub mailowo lub złożyć zamówienie przez stronę www.
KOSZTORYS INWESTORSKI
-
390 zł
więcej
Oprócz zestawienia materiałowego dostępnego w naszej ofercie, jako dodatek do projektu polecamy również kompletny Kosztorys Inwestorski. Kosztorys jest wykonany w programie Norma, obejmuje przedmiar robót i wycenę budynku w oparciu o Katalogi Nakładów Rzeczowych, z uwzględnieniem kosztu materiałów, robocizny, sprzętu i transportu. Kosztorys rozbity jest na poszczególne części: - stanu zerowego - stanu surowego otwartego - stanu surowego zamkniętego - robót wykończeniowych - robót instalacyjnych w budynku Kosztorysy są aktualizowane co pół roku. Wszystkie pozycje w kosztorysie podawane są w kwotach netto. Kosztorys przygotowany jest w formie drukowanej w odrębnych teczkach, w dwóch egzemplarzach.
WERSJA ELEKTRONICZNA PROJEKTU
-
390 zł
więcej
Wersja elektroniczna projektu jest przygotowywana w formie nieedytowalnych plików z rzutami kondygnacji - przydatne to jest w przypadku różnych adaptacji bądź w momencie gdy projekt jest złożony w urzędzie a istnieje potrzeba ustalenia współpracy z wykonawcami. Pliki DWG są edytowalne i konieczne gdy występuje potrzeba dokonania zmian w projekcie takich jak wszelkie przeróbki architektoniczne (np. zmiany gabarytów budynku, ścian zewnętrznych i wewnętrznych), przeprojektowanie instalacji, czy też bardzo pomocne przy projektowaniu wnętrz. Wersja nieedytowalna projektu: - Rzut fundamentów - Rzut piwnicy (jeśli występuje) - Rzut parteru - Rzut stropu nad parterem - Rzut poddasza lub piętra (jeśli występuje) - Rzut więźby dachowej - Rzut dachu - Przekroje - Elewacje budynku - Wykaz stolarki okiennej i drzwiowej oraz pliki edytowalne DWG: - plik edytowalny DWG parteru - plik edytowalny DWG poddasza lub piętra (jeśli występuje) elewacje budynku - przekrój
WIDOK Z GÓRY:
(wymiary domu i działki)
A - z garażem
BURSZTYN - A - z garażem
Ustaw dom
wobec stron świata »
BURSZTYN - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 22.64x20.27 m 1-st. 128095 zł*
GRATIS 3-5 dni
2 790,00 cena katalogowa
zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 77770 użytkowników, 686560 zdjęć, 798403 komentarzy | mojabudowa.pl
Najnowsze wpisy dotyczące budowy domu z projektu BURSZTYN:
Wpisy użytkowników budujących dom BURSZTYN
2014-08-16 12:35:23
blog: monika8787, projekt: BURSZTYN
ilość wpisów: 19, liczba odwiedzin: 4329
mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany
2014-08-16 12:31:25
blog: monika8787, projekt: BURSZTYN
ilość wpisów: 19, liczba odwiedzin: 4329
mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany
2014-08-16 12:28:37
blog: monika8787, projekt: BURSZTYN
ilość wpisów: 19, liczba odwiedzin: 4329
mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany
Zobacz wszystkie wpisy dotyczące projektu BURSZTYN
mojabudowa.pl
Dom z projektu BURSZTYN budują (5):
Poniższa lista przedstawia osoby, które opisują swoją budowę w serwisie mojabudowa.pl
kejti

odwiedzin: 183546
wpisów: 95
stella

odwiedzin: 60836
wpisów: 57
sylka-bursztyn

odwiedzin: 18813
wpisów: 34
monika8787

odwiedzin: 4329
wpisów: 19
majerek

odwiedzin: 1991
wpisów: 8
Zobacz wszystkich użytkowników opisujących budowę domu BURSZTYN »
Opisz swoją budowę, dziel się doświadczeniami i pokazuj zdjęcia domu!
Załóż konto w serwisie mojabudowa.pl i pisz swój internetowy dziennik budowy! »
mojabudowa.pl

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (4.4)
Bezpieczne zakupy w internecie!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności,
że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Nowe zdjęcia na blogach
Lista zdjęć z blogów naszych klientów. 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer
IGN Projekty Domów - xhtml IGN Projekty Domów - css
Rzetelna firma