Projekty domów: 15025.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Pytanie do projektu
BW-36 WARIANT 5
Akceptuję regulamin serwisu IGN Projekty
Wyrażam zgodę na otrzymanie oferty i kontakt pracownika serwisu IGN Projekty.
projekt BW-36 WARIANT 5 - 99.10m2 blogów budowlanych: 1
- nr 23217 - autor: Maciej Bukański
dostępność: dostępny
+ Dodaj do notesu
2 070,00
Zapytaj, Negocjuj cenę!
ZAMÓW PROJEKT
Widoki:  [1]  [2]  [3]  [4] 
Odbicie lustrzane:  [1]  [2]  [3]  [4] 
Dane techniczne
pow. użytkowa [m²]:
99,10
pow. zabudowy [m²]:
117,30
kubatura budynku [m³]:
684
dach:
dwuspadowy
pow. dachu [m²]:
208
nachylenie dachu [°]:
42
wysokość budynku [m]:
8,20
poddasze:
użytkowe
ilość pokoi (2+2):
4
łazienki (bez wc):
2
kominek:
tak
OPIS PROJEKTU:

Budynek mieszkalny jednorodzinny wolnostojący parterowy bez podpiwniczenia, z  poddaszem użytkowym i garażem dobudowanym do ściany bocznej budynku. Program użytkowy:
- parter - pokój dzienny, pokój gabinetowy, kuchnia ze spiżarką, węzeł sanitarny, kotłownia oraz garaż dobudowany ze składzikiem.
- poddasze - 2 sypialnie, garderoba, łazienka i strych nad garażem, wariantowo 3 sypialnie, łazienka i strych.
Wielkość mieszkania odpowiada potrzebom 4-osobowej rodziny.

Podstawowym założeniem projektu jest uzyskanie małego ekonomicznego budynku o prostych rozwiązaniach architektoniczno – konstrukcyjnych. Zaprojektowano budynek parterowy bez podpiwniczenia, z poddaszem użytkowym. Rzut budynku oparto na kształcie prostokąta przekrytego prostym dwuspadowym dachem o nachyleniu połaci 42°. Projekt uwzględnia garaż dobudowany do ściany bocznej budynku z kotłownią i składzikiem na parterze, a w poziomie poddasza ze strychem.
Możliwe jest zaadaptowanie strychu nad garażem na funkcje mieszkalne z uwzględnieniem docieplenia połaci dachowych jak w budynku głównym oraz wprowadzenia ogrzewania. W wariancie funkcji poddasza pokazano także możliwość wydzielenia suszarni ze strychu nad garażem dostępnej z łazienki.
Budynek może być realizowany tak z garażem jak i bez garażu poprzez wykreślenie segmentu garażowego z projektu na etapie adaptacji do terenu. W projekcie przyjęto jako podstawowe ogrzewanie z własnej kotłowni na paliwo stałe (pelety lub ekogroszek). Projekt można przystosować do wariantowego ogrzewania budynku kotłem gazowym.


OPIS TECHNICZNY:

Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego BW-36 WARIANT 5 ma powierzchnię użytkową 99,1 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 117,3 m². Jest to budynek niepodpiwniczony, parterowy, z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Autor projektu zaplanował w nim 2 pokoje na parterze (pokój dzienny z kominkiem), 2 sypialnie/pokoje na poddaszu oraz 2 łazienki. Dom o dachu dwuspadowym ma wysokość 8,2 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 42,0 stopni. Powierzchnia dachu w tym projekcie ma 208,0 m². Kubatura budynku to 684,2 m³.

Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE"


KONSTRUKCJA:

Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej:
- Ściany zewnętrzne: murowane z bloczków z betonu komórkowego z lekkim dociepleniem zewnętrznym,
- Ściany wewnętrzne: nośne murowane z pustaków ceramicznych.
- Stropy: prefabrykowane gęstożebrowe.
- Ławy fundamentowe: żelbetowe
- Ściany fundamentowe: betonowe
- Dach: drewniany krokwiowo - płatwiowy,
- Pokrycie: dachówka ceramiczna, cementowa lub blacha dachówkowa

RZUTY KONDYGNACJI:
Projekt domu BW-36 WARIANT 5 - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PARTER

Projekt domu BW-36 WARIANT 5 - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PODDASZE

Projekt domu BW-36 WARIANT 5 - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PARTER

Wariant z ogrzewaniem gazowym
Projekt domu BW-36 WARIANT 5 - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PODDASZE

Wariant funkcji pomieszczeń
DODATKI DO PROJEKTU BW-36 WARIANT 5
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy jest dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 10% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
WIDOK Z GÓRY:
(wymiary domu i działki)
BW-36 wariant 5
BW-36 WARIANT 5 - BW-36 wariant 5
Ustaw dom
wobec stron świata »
BW-36 WARIANT 5 - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki (m) garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
BW-36 wariant 5 21.10x18.80 1-st. -
GRATIS 3-5 dni
2 070,00 Negocjuj cenę! zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 95819 użytkowników, 777494 zdjęć, 869787 komentarzy | mojabudowa.pl
BLOGI: 
Dom z projektu BW-36 WARIANT 5 budują (1):
odwiedzin: 304
wpisów: 2
Zobacz wszystkich użytkowników opisujących budowę domu BW-36 WARIANT 5 »
Opisz swoją budowę, dziel się doświadczeniami i pokazuj zdjęcia domu!
Załóż konto w serwisie mojabudowa.pl i pisz swój internetowy dziennik budowy!
mojabudowa.pl

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Dlaczego warto u nas kupować?

Znajdź projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oferujemy szeroką gamę projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, domów energooszczędnych i nowoczesnych oraz wiele innych. Aby spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy szeroką bazę projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od oczekiwań i możliwości finansowych. Możesz wybierać spośród ponad 16000 gotowych projektów domów.

Proponowane przez nas projekty domów sprzedawane są w kompletach, zawierających 4 egzemplarze, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Projekty domów, które oferujemy zostały przygotowane przez najwyższej klasy projektantów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze projekty pozwolą Ci zbudować dom energooszczędny i tani w eksploatacji. Biuro projektów IGN PROJEKT zadbało, aby wszystkie gotowe projekty domów pozwalały na tanią budowę trwałych budynków o wysokiej jakości architektonicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Regulamin :: Polityka Prywatności
Zwroty, reklamacje :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
Płatności DotPay akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer