Projekty domów: 15515, wersje: 32552    Ponad 30.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
723-347-422
Doradca: Ania Nowak
kom: 723-347-422
Rysunki szczegółowe »
Dodaj do notesu   drukuj projekt   odbicie lustrzane
projekt E-111 - 108.0m2
- nr 20221 - autor: Mariusz Cendecki
dostępność: dostępny
2 900,00
Negocjuj cenę!
 zamów projekt »
zamknij [X]

Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe rysunki do projektu E-111 wypełnij formularz:

E-111 Dom nowoczesny
Zobacz widok:  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8] 
Zobacz odbicie lustrzane:  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6] 
Dane techniczne
pow. użytkowa:108.0  
pow. zabudowy:174.7 m² 
kubatura budynku:369 m³ 
dach:wielospadowy  
pow. dachu:240 m² 
nachylenie dachu:30 ° 
wysokość budynku:7.5 m 
rodzaj poddasza:użytkowe  
ilość pokoi:4 (3+1) 
łazienki (bez wc):1  
kominek:tak  
OPIS PROJEKTU: Projekt niewielkiego, nowoczesnego domu z czterospadowym dachem. Dom E-111 to prosta bryła, oparta na rzucie prostokąta i uniwersalny układ funkcjonalny. Czytelny układ funkcjonalny umożliwią podział domu na część dzienną i nocną. Atutem domu jest garaż umieszczony w bryle, oraz bardzo łatwa możliwość zaadaptowania poddasza. W części dziennej zaplanowano salon z jadalnią oraz półotwartą kuchnię ze spiżarnią. W części sypialnej zaplanowano dwie sypialnie, WC oraz łazienkę z wanną i prysznicem. Na poddaszu pokazujemy wariantową powierzchnię możliwą do zaadaptowania. Dla zobrazowania jej wielkości, na rysunku podano powierzchnię netto poddasza, tj. po obrysie ścian. W zakładce \"Pliki do pobrania\" prezentujemy naszą propozycję podziału poddasza, które można zaadaptować, w ramach adaptacji projektu.


OPIS TECHNICZNY:  Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego E-111 ma powierzchnię użytkową 108,0 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 174,7 m². Jest to budynek niepodpiwniczony, parterowy, z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w stylu nowoczesnym. Autor projektu zaplanował w nim 3 pokoje na parterze (pokój dzienny z kominkiem), 1 sypialnie/pokoje na poddaszu oraz łazienkę. Dom o dachu wielospadowym ma wysokość 7,5 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 30,0 stopni. Powierzchnia dachu w tym projekcie ma 240,0 m². Kubatura budynku to 368,9 m³.
Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE" » zobacz

KONSTRUKCJA:  Ściany zewnętrzne ceramika + 18cm styropian
Stropy wylewane żelbetowe
Dachy - pokrycie dachówka cementowa
Dachy - ocieplenie 25-30cm wełna mineralna
Ocieplenie posadzki na gruncie 20cm styropian
Okna drewniane
Wykończenie cokołów klinkier lub kamień

Ustaw dom
wobec stron świata »
Rysunki szczegółowe »
RZUTY KONDYGNACJI
Projekt domu E-111 - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
Projekt domu E-111 - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
DODATKI DO PROJEKTU E-111
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy to dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 7% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
KOSZTORYS BUDOWLANY
-
349 zł
więcej
Do projektu można zamówić dodatkowo kosztorys budowlany wraz z przedmiarem robót, zawierający zestawienie kosztów robót budowlanych, materiałów, sprzętu i robocizny. Kosztorys budowlany zawiera: - Kosztorys inwestorski, - Tabelę elementów scalonych, - Zestawienie materiałów i sprzętu oraz oddzielnie: Przedmiar robót. Szczegółowy kosztorys inwestorski nie obejmuje robót instalacyjnych (woda, kanalizacja, ogrzewanie, elektryka), które wyceniane są metodą uproszczoną, wskaźnikową; na podstawie powierzchni domu. Kosztorys oraz przedmiary przesyłamy: - w wersji papierowej (2 egzemplarze kosztorysu i 2 egz. przedmiaru) - w wersji elektronicznej (PDF)
ANEKS - OGRZEWANIE ELEKTRYCZNE
-
49 zł
więcej
Aneks zawiera projekt instalacji ogrzewania elektrycznego z wykorzystaniem folii grzewczych emitujących podczerwień. Folie grzewcze zatapiane są w warstwach posadzki a sterowanie odbywa się niezależnie dla każdego z pomieszczeń. Instalacja nie wymaga umieszczania żadnych grzejników oraz instalowania pieca w kotłowni. Zaletą jest mniejszy koszt początkowej inwestycji oraz możliwość współpracy z instalacją ogniw fotowoltaicznych. Aneks zawiera dobór mocy i termostatów do poszczególnych pomieszczeń, oraz kalkulację miesięcznych kosztów opartą o założenia typowego użytkowania domu. Nasi inwestorzy otrzymują upust 20% na realizację instalacji w firmie Caleo.
PROJEKT - SZAMBO SZCZELNE
-
99 zł
więcej
Projekt szamba szczelnego został stworzony jako instalacja zastępcza dla miejskiej kanalizacji. Bezodpływowy zbiornik szamba może być stosowany tylko na działkach budowlanych niemających możliwości przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, przy czym nie dopuszcza się ich stosowania na obszarach podlegających szczególnej ochronie środowiska i narażonych na powodzie oraz zalewanie wodami opadowymi. Dobór pojemności zbiornika został wykonany w oparciu o ilość ścieków.
ANEKS - KOTŁOWNIA NA PALIWO STAŁE
-
149 zł
więcej
Aneks - Kotłownia na paliwo stałe dotyczy możliwości zmiany sposobu ogrzewania budynku za pomocą kotłowni na opał stały. Projektowana kotłownia dostarczać będzie energię cieplną dla potrzeb centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Kocioł przeznaczony będzie do spalania następujących paliw z wykorzystaniem automatycznego podawania: groszek węglowy, pelet, węgiel brunatny sortymentu orzech.
ANEKS - POMPA CIEPŁA
-
149 zł
więcej
Aneks - Pompa ciepła zawiera projekt alternatywnego dla kotła gazowego ogrzewania domu. Projekt zawiera obliczenia i dobór urządzeń kotłowni, dobór zbiornika buforowego, pompy ciepła i wymiennika gruntowego. Projektowana kotłownia pracować będzie jako układ dostarczając energię cieplną dla potrzeb centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Źródłem energii będzie ciepło zawarte w gruncie. Pobierane ono będzie za pomocą wymiennika gruntowego zlokalizowanego na działce wokół omawianego obiektu. Koszty inwestycyjne są dość wysokie, ale rekompensują je oszczędności eksploatacyjne. Dla jak najlepszego wykorzystania właściwości pompy ciepła zaleca się zastosowanie niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego dla pokrycia strat ciepła w budynku.  Aby energia dostarczona z gruntu nie była wyrzucana poza dom, obliczenia przeprowadzamy dla domu posiadającego wentylację mechaniczną z rekuperacją. 
ANEKS - KOMINEK PŁASZCZ WODNY
-
149 zł
więcej
Kominek z płaszczem wodnym może stanowić uzupełniające źródło ciepła w instalacji grzewczej. W takim przypadku podstawowym źródłem ciepła jest kocioł gazowy lub olejowy, kominek jako dodatkowe źródło ciepła podłączony jest równolegle do instalacji przez wymiennik płytowy. Korpus stanowi główna część kominka, wykonany jest ze stali zapewniającej odporność na korozję i wysoką temperaturę występującą wewnątrz kominka. Korpus składa się z dna, demontowanego paleniska, półcylindrycznej ścianki pionowej odpowiednio ukształtowanej oraz sklepienia. Spód przestrzeni kominka tworzą żeliwne i stalowe elementy płaszczyzny ogniowej, kratka popielnika, popielnik, ruszt paleniska. Część wodną stanowi półcylindryczny zbiornik wodny, w którym grzana jest woda. Posiada ona dodatkowy wymiennik, którego celem jest intensyfikacja wymiany ciepła pomiędzy spalinami a wodą. Półcylindryczny kształt zbiornika gwarantuje niższe zużycie materiałów do produkcji, a zarazem wyższa wytrzymałość na ciśnienie, szczelność ścianek zbiornika, równomierne nagrzewanie i wyższą wytrzymałość na naprężenia termiczne.
PAKIET ENERGOOSZCZĘDNY
-
149 zł
więcej
Pakiet energooszczędny jest dodatkiem do projektu standardowego/gotowego. Jest to zbiór porad i wskazówek, któ­re umożliwią poprawę izolacyjności termicznej domu, zmniejszenie zapotrzebowania budynku na ciepło, zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku. W skład pakietu wchodzą m.in.: - wskazania dotyczące usytuowania budynku na działce, - wskazania dotyczące przegród wewnętrznych i zewnętrznych budynku, - wskazania ograniczające mostki cieplne, - wskazania dotyczące instalacji. Pakiet przesyłamy w 2 egzemplarzach. Uwaga: pakiet nie daje automatycznie możliwości skorzystania z programu dopłat NFOŚiGW.
ANEKS INSTALACJA SOLARNA
-
149 zł
więcej
Instalacja solarna została projektowana jako wspomaganie procesu przygotowania ciepłej wody użytkowej. Dobór systemu solarnego został wykonany w oparciu o założenia dotyczące zużycia wody w budynku. Możliwe jest również wykorzystanie instalacji solarnej do podgrzewania ciepłej wody wraz ze wspomaganiem pracy instalacji centralnego ogrzewania. W skład instalacji solarnej wchodzą: bateria kolektorów słonecznych, zespół pompowo - sterowniczy i naczynie wzbiorcze. Gdy temperatura na kolektorach słonecznych osiąga założoną wartość, uruchamia się pompa obiegowa przetłaczająca czynnik obiegowy między panelami słonecznymi a wężownicą w podgrzewaczu solarnym. Układ jest ciśnieniowy. Zabezpieczenie przed wzrostem ciśnienia stanowi zawór bezpieczeństwa oraz przeponowe naczynie wzbiorcze. UWAGA: Prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności aneksu pod numerem tel. 24 366 99 44.
ANEKS - KLIMATYZACJA
-
149 zł
więcej
Aneks - Klimatyzacja przewiduje zaprojektowanie kilku jednostek nawiewających powietrze, wewnątrz domu, oraz jednostki zewnętrzne. Klimatyzację projektujemy w pomieszczeniach dziennych takich jak salon, jadalnia czy hol, a także nocnych - sypialniach. Instalacja klimatyzacji została oparta o urządzenia chłodnicze freonowe. Jednostki zewnętrzne zostały umieszczone na elewacji, natomiast w pomieszczeniach - klimatyzatory ścienne. Sterowanie pracą klimatyzatorów odbywać się będzie za pośrednictwem pilotów dostarczanych z urządzeniami. Urządzenia zostały dobrane na podstawie obliczeń cieplnych indywidualnie do każdego projektu gotowego. UWAGA: Dostępność aneksu ok. 10 dni roboczych.
ANEKS - OGRZEWANIE PODŁOGOWE
-
199 zł
więcej
Wykorzystanie niskotemperaturowego ogrzewania podłogowego może być warunkiem koniecznym dla zapewnienia wysokiej sprawności pompy ciepła. Zalety ogrzewania podłogowego są lepsze warunki higieniczne i podwyższony komfort cieplny: równomierny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu, niższa temperatura powietrza, mniejsze ruchy konwekcyjne powietrza brudzące ściany,  brak grzejników, większa estetyka wnętrz, łatwość utrzymania czystości, obniżenie sezonowego zużycia ciepła dzięki niższej temperaturze nośnika ciepła, właściwości samoregulacji (samoczynna zmiana mocy cieplnej grzejnika w wyniku zmiany temperatury wewnętrznej w pomieszczeniu).
PAKIET - NOWOCZESNE OGRODZENIA
-
249 zł
więcej
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, prezentujemy pakiet rozwiązań związanych z ogrodzeniem posesji po zakończeniu budowy domu. Pakiet zawiera 6 typów ogrodzeń indywidualnie przez nas zaprojektowanych (3 typy z elementami drewnianymi oraz 3 typy z elementami metalowymi), oraz 5 typów śmietników (o różnych wymiarach i konstrukcji dachów). Budowa ogrodzenia nie wymaga uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę, ale w wielu przypadkach konieczne jest zgłoszenie budowy. Zamiar wykonania ogrodzenia należy zgłosić we właściwym starostwie powiatowym w przypadku budowy lub remontu ogrodzeń: - od strony dróg, ulic, placów, torów kolejowych i innych miejsc publicznych oraz - o wysokości powyżej 2,2 m – bez względu na to, czy są sytuowane od strony drogi, czy od strony działki sąsiada.   W zgłoszeniu należy określić rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót budowlanych oraz termin ich rozpoczęcia. Należy też dołączyć oświadczenie o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane, a także – w zależności od potrzeb – odpowiednie szkice lub rysunki. Może je wykonać sam inwestor, można też skorzystać z naszego Pakietu ogrodzeń. UWAGA: Nie wymagają zgłoszenia ogrodzenia, których wysokość nie przekracza 2,2 m, lokalizowane pomiędzy sąsiednimi działkami, oraz ogrodzenia mające na celu jedynie zabezpieczenie placu budowy na czas wykonywania robót budowlanych.
DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU
-
249 zł
więcej
Zgodne z przepisami prawa budowlanego zamówiony Projekt gotowy przesyłamy Państwu w 4 egz. Dodatkowy 5 egzemplarz projektu może być przydatny w czasie oczekiwania na decyzję o pozwoleniu na budowę. Kiedy wszystkie egzemplarze projektu są złożone urzędzie, piąty egzemplarz można wykorzystać do zbierania ofert od wykonawców, przekazać go wybranej ekipie budowlanej celem wyceny budowy, czy po prostu używać podczas negocjacji z ekipami budowlanymi. Dodatkowy egzemplarz to także: - możliwość wykorzystania przy uzyskiwaniu wycen, ekspertyz, opinii związanych z procesem budowy, - ułatwienie dla wielu specjalistów z różnych branż jacy pojawiają się na budowie domu, - możliwość szybkiej wymiany egzemplarza w razie zagubienia lub zniszczenia dokumentacji, - pomoc w pracy architekta adaptującego. Dodatkowy egzemplarz projektu można zamówić wraz z projektem korzystając z formularza zamówienia. Koszt dodatkowego egzemplarza przy zakupie wraz z projektem wynosi 249 zł brutto, a w przypadku zamówienia w terminie późniejszym wynosi 249 zł brutto + koszty wysyłki tj. 10zł brutto (przelew) lub 20zł brutto (pobranie).
ANEKS - WENTYLACJA MECHANICZNA + DGP
-
299 zł
więcej
Aneks zawiera projekt wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła ze zużytego powietrza, z zastosowaniem gruntowego wymiennika ciepła oraz instalację DGP, czyli mechaniczne rozprowadzenie powietrza dla pomieszczeń kondygnacji parteru, poddasza lub piętra. Dzięki systemowi wentylacji mechanicznej możemy doprowadzić świeże powietrze do pomieszczeń, jednocześnie odzyskując dużą część energii cieplnej ze zużytego usuwanego powietrza, za pomocą rekuperatora. Rekuperacja umożliwi filtrację nawiewanego powietrza z kurzu i pyłków wywołujących alergie oraz eliminuje zawilgocenia pomieszczeń wywołującego rozwój grzybów i pleśni, latem umożliwia obniżenie temperatury i wilgotności wewnątrz domu. Świeże powietrze zostaje doprowadzone bezpośrednio do sypialni, pokojów dziennych, pokojów gościnnych itp. W pomieszczeniach tych powinien być co najmniej jeden otwór nawiewny. Rekuperator może współpracować z gruntownym wymiennikiem ciepła (wstępne podgrzanie świeżego powietrza ciepłem ziemi). Wykorzystuje on zakumulowane w gruncie ciepło do podgrzania w zimie powietrza zewnętrznego do temperatury około 0°C. Latem przepływające przez gruntowy wymiennik ciepła powietrze jest chłodzone, co daje efekt zbliżony do instalacji klimatyzacyjnej. Efektywność wymiennika zależy w dużej mierze od rodzaju gruntu i wysokości wód gruntowych.
WIDOK Z GÓRY:
(wymiary domu i działki)
E-111 Dom nowoczesny
E-111 - E-111 Dom nowoczesny
Ustaw dom
wobec stron świata »
E-111 - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
E-111 Dom nowoczesny 23.31x20.41 m 1-st. 189485 zł*
GRATIS 3-5 dni
2 900,00 cena katalogowa
zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 77770 użytkowników, 686560 zdjęć, 798403 komentarzy | mojabudowa.pl

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. zobacz regulamin (4.4)
Bezpieczne zakupy w internecie!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności,
że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Nowe zdjęcia na blogach
Lista zdjęć z blogów naszych klientów. 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer
IGN Projekty Domów - xhtml IGN Projekty Domów - css
Rzetelna firma