Projekty domów: 15005.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Pytanie do projektu
HomeKONCEPT-01 ENERGO
Akceptuję regulamin serwisu IGN Projekty
Wyrażam zgodę na otrzymanie oferty i kontakt pracownika serwisu IGN Projekty.
projekt HomeKONCEPT-01 ENERGO - 189.30m2
- nr 20437 - autor: Praca zbiorowa
+ Dodaj do notesu
Zapytaj, Negocjuj cenę!
ZAMÓW PROJEKT
Widoki:  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9] 
Odbicie lustrzane:  [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9] 
Dane techniczne
pow. użytkowa [m²]:
189,30
pow. zabudowy [m²]:
178,70
kubatura budynku [m³]:
1184
dach:
dwuspadowy
pow. dachu [m²]:
199
nachylenie dachu [°]:
35
wysokość budynku [m]:
8,30
poddasze:
użytkowe
ilość pokoi (2+4):
6
łazienki (bez wc):
3
kominek:
tak
OPIS PROJEKTU:

HomeKoncept 1 ENERGO jest domem o ciekawej i nowoczesnej linii i niezwykle funkcjonalnym wnętrzu. Dobrze zaprojektowana kuchnia z małą spiżarnią umieszczona jest od frontu domu, która łagodnie przechodzi w jadalnię i oddalony salon. Dzięki takiemu rozmieszczeniu pomieszczeń w domu unikamy bezpośredniego kontaktu strefy wypoczynku z hałasami kuchennymi.

Na parterze domu znajduje się również łazienka, kotłownia/pralnia oraz gabinet. Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, 2 łazienki oraz garderoba. W łazience istnieje możliwość zrobienia zsypu na pranie, które będzie bezpośrednio wpadało do pralni znajdującej się na parterze.

Projekt wykonany w wersji energooszczędnej z dodatkowym ociepleniem wszystkich przegród, energooszczędną stolarką okienną i drzwiową oraz z wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperacją).

Home KONCEPT-01 ENERGO dostępny jest także w sześciu różnych wersjach w standardowej cenie projektu - bez dopłaty:

- Wariant 1: dom z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym przy garażu i zmianami w stolarce okiennej
- Wariant 2: dom z doprojektowaną wiatą przy garażu
- Wariant 3: dom ze zlikwidowanymi oknami kolankowymi, z wejściem na taras poprzez lukarnę
- Wariant 4: dom z dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi za garażem, powiększoną kuchnią
kosztem łazienki oraz przearanżowanym poddaszem
- Wariant 5: dom wydłużony i poszerzony, z garażem dosuniętym do bryły domu, bez ściany pomiędzy
jadalnią a schodami, ze zmienioną aranżacją poddasza
- Wariant 6: dom o kącie nachylenia dachu 38 stopni oraz z kotłownią na paliwo stałe

Dodatkowo projekt domu można zakupić w komplecie z projektem wnętrza w cenie 2.500zł + cena projektu domu. Gotowy projekt wnętrza obejmuje pomieszczenia zaprezentowane na wizualizacjach. W większości domów jest to salon, kuchnia, jadalnia i komunikacja, a w niektórych domach dodaliśmy łazienkę lub sypialnię.


OPIS TECHNICZNY:

Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego HomeKONCEPT-01 ENERGO ma powierzchnię użytkową 189,3 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 178,7 m². Jest to budynek niepodpiwniczony, parterowy, z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w stylu nowoczesnym. Autor projektu zaplanował w nim 2 pokoje na parterze (pokój dzienny z kominkiem), 4 sypialnie/pokoje na poddaszu oraz 3 łazienki. Dom o dachu dwuspadowym ma wysokość 8,3 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 35,0 stopni. Powierzchnia dachu w tym projekcie ma 199,0 m². Kubatura budynku to 1184,0 m³.

Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE"


KONSTRUKCJA:


Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian
Stropy: żelbetowe wylewane
Schody: jednobiegowe żelbetowe
Dach: dachówka ceramiczna

RZUTY KONDYGNACJI:
Projekt domu HomeKONCEPT-01 ENERGO - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PARTER
Projekt domu HomeKONCEPT-01 ENERGO - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PODDASZE
Projekt domu HomeKONCEPT-01 ENERGO - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PRZEKRÓJ
DODATKI DO PROJEKTU HomeKONCEPT-01 ENERGO
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy jest dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 10% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
PROJEKT W PDF
-
0 zł
więcej
Wraz z zakupem projektu możemy dostarczyć część architektoniczną i konstrukcyjną dokumentacji projektowej w formacie PDF. Takie pliki mogą okazać się bardzo przydatne np. wyceniając część prac u wykonawców lub można je wydrukować jako dodatkowe egzemplarze, które z pewnością przydadzą się na budowie. Zawartość plików PDF: - Rzuty kondygnacji - Rzut dachu i więźby dachowej - Przekroje budynku - Rysunki elewacji - Zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej - Zestawienie więźby dachowej - Rzut fundamentów - Rzut stropu - Rzut pozycji w poziomie poddasza/piętra Dokumentację przesyłamy na wskazany adres e-mail przy zamówieniu projektu lub dołączamy na płycie CD.
DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU
-
100 zł
więcej
Podstawowy komplet dokumentacji projektowej zawiera 4 egzemplarze projektu. Tyle właśnie należy złożyć do urzędu aby ubiegać się o pozwolenie na budowę lub dokonać zgłoszenia budowy domu. Często inwestorzy chcieliby mieć dodatkowy egzemplarz projektu aby w międzyczasie planować budowę czy przyjrzeć się aranżacji przyszłego wnętrza. Taki dodatkowy egzemplarz może być również przekazany ekipie budowlanej lub można go wykorzystywać do własnych szkiców.
PROJEKT KOTŁOWNI NA PALIWO STAŁE
-
200 zł
więcej
Dla części naszych projektów przygotowaliśmy specjalne opracowanie dodatkowe kotłowni na paliwo stałe. Najbardziej popularnymi paliwami stałymi są: drewno, ekogroszek czy też pellet. Kotłownia na paliwo stałe w domu jednorodzinnym musi spełniać szereg warunków, które narzucają polskie normy budowlane. Przygotowane przez naszą pracownię opracowania kotłowni na paliwo stałe spełniają wszystkie wymogi prawne dotyczące lokalizacji i wymiarów kotłowni oraz usytuowania pieca, parametrów komina oraz kanałów wentylacji nawiewnej i wywiewnej. Projekt kotłowni na paliwo stałe obejmuje rysunki techniczne z rozplanowaniem kotłowni oraz opis systemu. Co ważne – projekt kotłowni na paliwo stałe jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu gotowego, zatem jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji.
SZCZEGÓŁOWY KOSZTORYS INWESTORSKI
-
200 zł
więcej
Kompletny kosztorys inwestorski jest kluczowym elementem w trakcie planowania i realizacji tak poważnej inwestycji jaką jest budowa domu. Dzięki kosztorysowi możemy oszacować wielkość planowanych wydatków i podjąć decyzję o wysokości ewentualnego kredytu. Przedmiar robót (będący częścią kosztorysu) pomoże nam w wysyłaniu zapytań do firm budowlanych i pozwoli lepiej negocjować ceny za wykonanie poszczególnych prac. Zalety dokładnego kosztorysu inwestorskiego: możliwość precyzyjnego zaplanowania kosztów budowy oraz ich monitorowanie w trakcie postępu prac na budowie wycena poszczególnych etapów budowy ułatwienie w rozmowach wykonawcami i w trakcie negocjacji cen za roboty i materiały budowlane W skład kosztorysu wchodzą trzy pliki: - Pełen kosztorys inwestorski w pliku pdf - Przedmiar robót w pliku pdf - Kosztorys w pliku excel – pozwalający dowolnie edytować i zmieniać pozycje kosztorysowe - Nasze kosztorysy obejmują budowę budynku od podstaw do stanu deweloperskiego. Przyjęliśmy średni poziom cen i materiałów dla całego kraju wg stawek Sekocenbudu. Nasze kosztorysy aktualizujemy co roku – aby zawsze były aktualne i dawały realny pogląd na temat kosztów budowy naszego wymarzonego domu. W kosztorysie instalacje są wyliczone metodą szacunkową – jako 15% całości inwestycji. W projektach z wentylacją mechaniczną jej koszt jest dodany do kosztów instalacji. Wszystkie ceny są cenami netto i należy do nich doliczyć podatek VAT w obowiązującej stawce. Kosztorys dołączamy na płycie CD – gdy jest zakupiony wraz z projektem. Oczywiście można również zakupić sam kosztorys – zarówno przed zakupem projektu jak i po jego zakupie. W takim wypadku wszystkie pliki z kosztorysem wysyłamy mailem.
PROJEKT SZAMBA
-
200 zł
więcej
Szambo, czyli bezodpływowy zbiornik gromadzący ścieki, ze względu na niski koszt budowy jest najpopularniejszym rozwiązaniem na ich zagospodarowanie (na terenach, które dopuszczają jego istnienie i nie mają możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej). Jednak jego utrzymanie wiąże się z regularnymi, niestety niemałymi kosztami wywozu nieczystości płynnych. Zbiorniki te wykonywane są z tworzyw sztucznych, betonu lub żelbetu (wyróżniamy między innymi gotowe zbiorniki betonowe, szamba z kręgów betonowych, czy zbiorniki betonowane na miejscu budowy). Niezwykle ważne jest zadbanie o prawidłowe odpowietrzenie, szczelność i odpowiedni wybór lokalizacji. Nasze opracowanie zawiera projekt szamba betonowego wraz z opisem działania całej instalacji. Projekt szamba musi być uwzględniony w zagospodarowaniu działki na etapie adaptacji projektu, tak aby uzyskać stosowne pozwolenie na jego budowę i późniejsze korzystanie. Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi informacjami na ten temat – skontaktuj się z nami.
PROJEKT KOMINKA Z PŁASZCZEM WODNYM
-
250 zł
więcej
Kominek z płaszczem wodnym może działać jako główne źródło ogrzewania domu. Ze względów praktycznych takie rozwiązanie jest jednak dość uciążliwe, gdyż wymaga częstego uzupełniania drewna w kominku (a przy tym również magazynowania dużych ilości opału), co przy dłuższej nieobecności w domu jest niemożliwe. W rezultacie kominek z płaszczem wodnym najczęściej jest wykorzystywany jako dodatkowe źródło ciepła (przeważnie działające wraz z kotłem bezobsługowym). Kominek z płaszczem wodnym jest w pełni zintegrowany z podstawowym systemem ogrzewania i sterowanie odbywa się automatycznie. Odpowiedni sterownik kieruje obwodami w celu optymalnego gospodarowania energią ze wszystkich źródeł ciepła, tak aby ich działania wzajemnie się uzupełniały. W momencie spadku temperatury wody pochodzącej z kominka automatyczny sterownik włącza pracę kotła, natomiast gdy temperatura w kominku wzrośnie (po dołożeniu drewna), praca kotła zostaje wstrzymana lub zmniejszona. Projekt kominka z płaszczem wodnym jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu podstawowego, a więc jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Projekt kominka z płaszczem wodnym obejmuje opis techniczny systemu, schemat instalacji i specyfikację urządzeń.
PROJEKT INSTALACJI SOLARNEJ
-
250 zł
więcej
Kolektory słoneczne są idealnym rozwiązaniem jako dodatkowe źródło energii służące do ogrzewania wody użytkowej poza sezonem grzewczym, czyli w okresie wiosenno-letnim, kiedy to ilość dostarczanego promieniowania słonecznego jest najwyższa. Średnio, na terenie Polski instalacja solarna może zaoszczędzić do 60% kosztów ogrzewania wody. Kolektory słoneczne są zatem tanim i efektywnym sposobem wykorzystania naturalnych źródeł energii w naszym domu. Zasada działania: Kolektory słoneczne to urządzenia służące do pozyskiwania energii słonecznej, umożliwiające jej konwersję na ciepło. Energia słoneczna, zaabsorbowana na powierzchni kolektora, zamieniana jest na energię cieplną nośnika (którym może być ciecz lub gaz), wykorzystywaną w następstwie do ogrzania wody użytkowej. Wydajność tych urządzeń uzależniona jest przede wszystkim od ich budowy i zastosowanej technologii. Projektu instalacji solarnej przygotowany przez firmę HomeKONCEPT przewiduje zastosowanie na dachu budynku kolektorów solarnych płaskich, w których jak nośnik ciepła zastosowano glikol propylenowy. Projekt instalacji solarnej jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu gotowego. A więc jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Projekt instalacji solarnej obejmuje opis techniczny systemu, schemat instalacji, specyfikację urządzeń, a także rozmieszczenie kolektorów na dachu.
PROJEKT INSTALACJI OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO
-
350 zł
więcej
Ogrzewanie podłogowe jest nowoczesnym i oszczędnym sposobem na ogrzanie naszego domu. Za sprawą wielu zalet, jego montaż staje się coraz bardziej popularny i to zarówno jako samodzielny układ grzewczy, czy w połączeniu z innymi instalacjami grzewczymi (np. standardowymi grzejnikami w niektórych pomieszczeniach). Zalety wynikające z zastosowania ogrzewania podłogowego to przekazywanie ciepła poprzez promieniowanie, a nie jak – jak w przypadku tradycyjnych grzejników – poprzez ruchy konwekcyjne, co skutkuje równomiernym oddawaniem ciepła w całym pomieszczeniu. Eksperci podkreślają również, że ogrzewanie podłogowe jest przyjazne dla alergików, ponieważ mniejsze ruchy konwekcyjne powietrza zmniejszają cyrkulację kurzu. Inwestorzy doceniają również większą możliwość wykorzystania powierzchni użytkowej oraz estetykę wnętrza osiągane dzięki eliminacji tradycyjnych grzejników. Jednak jedną z najważniejszych zalet ogrzewania podłogowego są niższe koszty eksploatacyjne, które osiągamy dzięki niższej temperaturze czynnika grzewczego i zachowaniu komfortu cieplnego przy niższych temperaturach (zazwyczaj człowiekowi najzimniej jest w stopy i ciepło z podłogi daje wrażenie wyższej temperatury w całym pomieszczeniu). Zatem ogrzewanie podłogowe wraz z kotłem kondensacyjnym bądź pompą ciepła może się przyczynić do obniżenia kosztów eksploatacji centralnego ogrzewania. Ogrzewanie podłogowe może być położone pod różnego rodzaju posadzki, jednak muszą one dobrze przewodzić ciepło – najlepiej by była to ceramika lub kamień. Można również zastosować odpowiednią wykładzinę i specjalne panele podłogowe przeznaczone do układania na instalacji ogrzewania podłogowego. Dodatkową alternatywą są wybrane gatunki drewna, natomiast należy się liczyć z wyższymi kosztami montażu ogrzewania podłogowego (należy zmniejszyć rozstaw rur z czynnikiem grzewczym) oraz z wyższymi kosztami użytkowania (gdyż należy podnieść temperaturę czynnika grzewczego aby osiągnąć zamierzoną temperaturę w pomieszczeniach). Ogrzewanie podłogowe nie musi być instalowane w całym domu, a jedynie w wybranych pomieszczeniach, w których najbardziej zależy na utrzymaniu komfortu cieplnego. Pewnego rodzaju wadą tego sposobu ogrzewania jest duża bezwładność cieplna – czyli podłoga długo się nagrzewa i długo traci ciepło. Z drugiej strony jest to wykorzystywane przez pompy ciepła do jeszcze bardziej efektywnej pracy, gdyż podłoga dodatkowo akumuluje ciepło. Projekt instalacji ogrzewania podłogowego jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu gotowego. A więc jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Projekt instalacji ogrzewania podłogowego obejmuje opis techniczny systemu oraz rysunki techniczne instalacji ogrzewania.
PROJEKT OGRZEWANIA KOMINKOWEGO
-
350 zł
więcej
Ogrzewanie kominkowe czyli system dystrybucji gorącego powietrza (DGP) to sposób na rozprowadzenie ciepła z kominka po pomieszczeniach naszego domu. Działanie ogrzewania kominkowego jest niezwykle proste. W trakcie korzystania z kominka wkład kominkowy mocno się rozgrzewa i oddaje ciepło powietrzu, które znajduje się w jego pobliżu. Powietrze również nagrzewa się od rury spalinowej odprowadzającej spaliny do komina. Ogrzane w taki sposób powietrze jest transportowane kanałami systemu dystrybucji gorącego powietrza DGP do pomieszczeń w naszym domu, efektywnie je ogrzewając. Ciepłe powietrze może być transportowane przy wykorzystaniu sił grawitacji lub w sposób wymuszony (za pomocą wentylatora). Zależy to od odległości ogrzewanych pomieszczeń od kominka oraz założonej efektywności systemu. Ogrzewania kominkowego nie stosuje się w domach z wentylacją mechaniczną gdyż systemy te po części się uzupełniają. Ponadto system ogrzewania kominkowego może zakłócać pracę wentylacji mechanicznej ze względu na dodatkowe obieg powietrza wewnątrz domu. Projekt ogrzewania kominkowego jest projektem alternatywnym w stosunku do projektu gotowego, a więc jego zastosowanie może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Projekt ogrzewania kominkowego obejmuje opis techniczny systemu, rozmieszczenie urządzeń oraz trasę przebiegu przewodów z gorącym powietrzem.
PROJEKT OGRZEWANIA POMPĄ CIEPŁA
-
700 zł
400 zł
więcej
Systemy ogrzewania z wykorzystaniem pomp ciepła cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród indywidualnych inwestorów. Duże zalety takiego rozwiązania to pokaźne oszczędności na kosztach eksploatacji, uniezależnienie od dostępności i cen gazu lub innych paliw stałych, bezobsługowe użytkowanie oraz brak konieczności posiadania w domu oddzielnego pomieszczenia kotłowni. Proponujemy Państwu projekt ogrzewania z wykorzystaniem gruntowej pompy ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym w całym domu. Jest to opracowanie dodatkowe, nie wchodzące w skład podstawowej dokumentacji projektowej i może wymagać zmian w projekcie na etapie adaptacji. Można zamówić je wraz z projektem lub na późniejszym etapie. Działanie: Funkcjonowanie pompy ciepła oparte jest na mechanizmie, którego zadaniem jest przeniesienie energii cieplnej ze źródła o niższej temperaturze do odbiornika, którego temperatura jest wyższa. Całość konstrukcji tworzy zatem „węzeł grzewczy” do zasilania którego potrzebna jest tylko energia elektryczna – wobec czego jest to instalacja ekologiczna i nieobciążająca środowiska szkodliwymi produktami ubocznymi. Pompa ciepła ma za zadanie kondensację energii ściągniętej z gleby, powietrza czy wody i przekazanie jej odbiornikowi. Absorber – czyli płyn lub gaz pobiera ciepło, po czym ulega odparowaniu. Następnie trafia do sprężarki, gdzie zostaje dodatkowo dogrzany, po czym ponownie się skrapla, oddając tym sposobem ciepło wodzie wypełniającej system grzewczy w domu. Zalety: Dużą zaletą jest ekologiczność, bezpieczeństwo i wygoda w eksploatacji. Ale pompa ciepła to przede wszystkim wysoka efektywność i realna oszczędność na kosztach ogrzewania domu. Tryb pracy urządzenia jest cichy i nie uciążliwy dla domowników. O efektywności pomp ciepła decyduje ich rodzaj, zatem kluczowy jest odpowiedni dobór urządzenia w zależności od zapotrzebowania domu na ciepło. Wady: Pompa ciepła jest tzw. niskotemperaturowym systemem grzewczym, wobec czego należy sprawdzić jej kompatybilność z całym systemem ogrzewania (w szczególności należy zastosować ogrzewanie podłogowe zamiast tradycyjnych grzejników). Cała instalacja jest dość kosztowna, co należy uwzględnić w wyliczeniach efektywności takiej inwestycji. Ponadto należy pamiętać, że jej działanie uzależnione jest od energii elektrycznej. Projekt ogrzewania pompą ciepła obejmuje opis systemu, rysunki techniczne oraz schemat instalacji.
PROJEKT WNĘTRZA
-
2,500 zł
więcej
Projekt gotowy wnętrza obejmuje strefę dzienną – kuchnię, jadalnię, salon i hol (w niektórych domach również sypialnię lub łazienkę) i jest to dokładnie taka aranżacja, jaką prezentujemy na wizualizacjach!

Skład dokumentacji projektowej:
fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń
zestawienie materiałów
projekt układu funkcjonalnego pomieszczeń
projekt układu podłóg,
projekt sufitów podwieszanych,
projekt instalacji elektrycznych,
projekt instalacji wodno- kanalizacyjnych,
widoki ścian w łazienkach, kuchni i wszystkich projektowanych ścian dekoracyjnych wraz z dokładnym rozrysowaniem faktur: tapet, kamienia, tynków strukturalnych, fornirów, płytek itd., projekt mebli: kuchni, garderób, sypialni, pokoi dziecięcych, biur, gabinetów, mebli łazienkowych i wszelkiego rodzaju zabudów wnękowych,
projekt pozostałych elementów architektonicznych oraz detali niezbędnych do realizacji wnętrza.
WIDOK Z GÓRY:
(wymiary domu i działki)
HomeKONCEPT-01 ENERGO
HomeKONCEPT-01 ENERGO - HomeKONCEPT-01 ENERGO
Ustaw dom
wobec stron świata »
HomeKONCEPT-01 ENERGO - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki (m) garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
HomeKONCEPT-01 ENERGO 25.05x24.80 2-st.
237628 zł*
GRATIS 3-5 dni
3 200,00 Negocjuj cenę! zamów
HomeKONCEPT-01 ENERGO - Wariant 1: dom z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym przy garażu i zmianami w stolarce okiennej - 2-st. -
GRATIS  dni
3 200,00 Negocjuj cenę! zamów
HomeKONCEPT-01 ENERGO - Wariant 2: dom z doprojektowaną wiatą przy garażu - 2-st. -
GRATIS  dni
3 200,00 Negocjuj cenę! zamów
HomeKONCEPT-01 ENERGO - Wariant 3: dom ze zlikwidowanymi oknami kolankowymi, z wejściem na taras poprzez lukarnę - 2-st. -
GRATIS  dni
3 200,00 Negocjuj cenę! zamów
HomeKONCEPT-01 ENERGO - Wariant 4: dom z dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi za garażem, powiększoną kuchnią kosztem łazienki oraz prz - 2-st. -
GRATIS  dni
3 200,00 Negocjuj cenę! zamów
HomeKONCEPT-01 ENERGO - Wariant 5: dom wydłużony i poszerzony, z garażem dosuniętym do bryły domu, bez ściany pomiędzy jadalnią a schodami, - 2-st. -
GRATIS  dni
3 200,00 Negocjuj cenę! zamów
HomeKONCEPT-01 ENERGO - Wariant 6: dom o kącie nachylenia dachu 38 stopni oraz z kotłownią na paliwo stałe - 2-st. -
GRATIS  dni
3 200,00 Negocjuj cenę! zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 96677 użytkowników, 779636 zdjęć, 872126 komentarzy | mojabudowa.pl

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Dlaczego warto u nas kupować?

Znajdź projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oferujemy szeroką gamę projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, domów energooszczędnych i nowoczesnych oraz wiele innych. Aby spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy szeroką bazę projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od oczekiwań i możliwości finansowych. Możesz wybierać spośród ponad 16000 gotowych projektów domów.

Proponowane przez nas projekty domów sprzedawane są w kompletach, zawierających 4 egzemplarze, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Projekty domów, które oferujemy zostały przygotowane przez najwyższej klasy projektantów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze projekty pozwolą Ci zbudować dom energooszczędny i tani w eksploatacji. Biuro projektów IGN PROJEKT zadbało, aby wszystkie gotowe projekty domów pozwalały na tanią budowę trwałych budynków o wysokiej jakości architektonicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Regulamin :: Polityka Prywatności
Zwroty, reklamacje :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
Płatności DotPay akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer