Projekty domów: 15718.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Pytanie do projektu
JESION
Akceptuję regulamin serwisu IGN Projekty
Wyrażam zgodę na otrzymanie oferty i kontakt pracownika serwisu IGN Projekty.
projekt JESION - 195.7m2
- nr 9364 - autor: Grzegorz Majewski   |  projekt archiwalny definicja
dostępność: dostępny
+ Dodaj do notesu
3 200,00
2 950,00
7 dni do końca promocji!
ZAMÓW PROJEKT
Widoki:  [1]  [2] 
Odbicie lustrzane:  [1]  [2] 
Dane techniczne
pow. użytkowa [m²]:
195,7
pow. zabudowy [m²]:
207,4
kubatura budynku [m³]:
686
dach:
wielospadowy
pow. dachu [m²]:
244
nachylenie dachu [°]:
20
wysokość budynku [m]:
8,3
poddasze:
użytkowe
ilość pokoi (2+3):
5
łazienki (bez wc):
3
kominek:
tak
PROJEKT ARCHWIALNY:
Projekt, który nie posiada zaktualizowanej dokumentacji projektowej. Decydując się na zakup takiego projektu trzeba wiedzieć, że architekt adaptujący musi sprawdzić dokumentację pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami.

OPIS PROJEKTU:

Dom jednorodzinny, piętrowy, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3-5 osobowej rodziny z dwustanowiskowym garażem, kryty dachem wielospadkowym.


OPIS TECHNICZNY:

Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego JESION ma powierzchnię użytkową 195,7 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 207,4 m². Jest to budynek niepodpiwniczony, piętrowy, z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Autor projektu zaplanował w nim 2 pokoje na parterze (pokój dzienny z kominkiem), 3 sypialnie/pokoje na poddaszu oraz 3 łazienki. Dom o dachu wielospadowym ma wysokość 8,3 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 20,0 stopni. Powierzchnia dachu w tym projekcie ma 244,0 m². Kubatura budynku to 686,0 m³.

Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE"


KONSTRUKCJA:


Ściany: konstrukcyjne - pustaki ceramiczne 25 cm
Ocieplenie - styropian 18cm i 12 cm
Strop - żelbetowy Filigran
Dach - dachówka cementowa
Więźba - drewniana
Tynki mineralne, okładzina drewniana, okładzina kamienna

RZUTY KONDYGNACJI:
Projekt domu JESION - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PARTER:

1. wiatrołap - 3,55 m²
2. hol - 16,32 m²
3. łazienka - 3,37 m²
4. garderoba - 4,53 m²
5. pokój - 15,51 m²
6. salon - 29,61 m²
7. jadalnia - 13,62 m²
8. kuchnia - 12,49 m²
9. spiżarnia - 4,84 m²
10. pom. gospodarcze - 6,67 m²
11. kotłownia - 8,21 m²
12. pom. gospodarcze - 8,21 m²
13. garaż - 36,60 m²
Projekt domu JESION - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PODDASZE:

1. korytarz - 11,60 m²
2. pokój - 14,21 m²
3. garderoba - 3,95 m²
4. łazienka - 3,74 m²
5. pokój - 12,07 m²
6. pokój - 22,52 m²
7. łazienka - 5,62 m²
8. garderoba - 5,90 m²
9. oranżeria - 12,60 m²
Projekt domu JESION - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PRZEKRÓJ POGLĄDOWY
DODATKI DO PROJEKTU JESION
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy jest dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 10% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU
-
246 zł
więcej
Podstawowy komplet dokumentacji projektowej zawiera 4 egzemplarze projektu. Tyle właśnie należy złożyć do urzędu aby ubiegać się o pozwolenie na budowę lub dokonać zgłoszenia budowy domu. Często inwestorzy chcieliby mieć dodatkowy egzemplarz projektu aby w międzyczasie planować budowę czy przyjrzeć się aranżacji przyszłego wnętrza. Taki dodatkowy egzemplarz może być również przekazany ekipie budowlanej lub można go wykorzystywać do własnych szkiców. W przypadku zamówienia egzemplarza dodatkowego w terminie późniejszym zostanie doliczony koszt przesyłki.
KOSZTORYS
-
500 zł
więcej
Kosztorysy są pomocne przy wycenach prac budowlanych i określenia kosztów realizacji Państwa przyszłego domu. Dzięki nim uzyskać można: - informację o dokładnych kosztach poszczególnych etapów budowy, - dostosowanie harmonogramu prac do swoich potrzeb i możliwości finansowych, - określenie wydatków na wybrane zgodnie z upodobaniami materiały, - podstawę do rozmów z wykonawcami, - łatwe i sprawne wypełnienie wniosku kredytowego do banku. Kosztorys obejmuje stan surowy zamknięty budynku wraz z robotami wykończeniowymi. Wszystkie opracowania kosztorysowe przygotowane zostały na postawie minimalnych cen dla terenu całej Polski wg stawek Sekocenbudu. Wszystkie ceny są cenami netto. Kosztorys budowlany zawiera: - kosztorys szczegółowy, - przedmiar robót, - tabelę elementów, - zestawienia materiałów, robocizny i sprzętu. Zamówiony kosztorys otrzymają Państwo w wersji elektronicznej w formacie pdf.
Ustaw dom
wobec stron świata »
JESION - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki (m) garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 2st. 26.25x22.35 2-st. 298580 zł*
GRATIS 3-5 dni
2 950,00 zł
7 dni do końca promocji! zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 89080 użytkowników, 746240 zdjęć, 845886 komentarzy | mojabudowa.pl
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Bezpieczeństwo :: Ochrona danych
Zwroty, reklamacje :: Regulamin :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer