Projekty domów: 15717.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Pytanie do projektu
PRYMUS MINI MB
Akceptuję regulamin serwisu IGN Projekty
Wyrażam zgodę na otrzymanie oferty i kontakt pracownika serwisu IGN Projekty.
projekt PRYMUS MINI MB - 125.6m2
- nr 14221 - autor: Archeton
dostępność: dostępny
+ Dodaj do notesu
2 670,00
Zapytaj, Negocjuj cenę!
ZAMÓW PROJEKT
Widoki:  [1] 
Odbicie lustrzane: 
Dane techniczne
pow. użytkowa [m²]:
125,6
pow. zabudowy [m²]:
116,0
kubatura budynku [m³]:
640
dach:
wielospadowy
pow. dachu [m²]:
190
nachylenie dachu [°]:
38
wysokość budynku [m]:
8,8
poddasze:
użytkowe
kominek:
tak
OPIS PROJEKTU:


MB - beton komórkowy


OPIS TECHNICZNY:

Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego PRYMUS MINI MB ma powierzchnię użytkową 125,6 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 116,0 m². Jest to budynek parterowy, z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Dom o dachu wielospadowym ma wysokość 8,8 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 38,0 stopni. Powierzchnia dachu w tym projekcie ma 190,0 m². Kubatura budynku to 639,9 m³.

Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE"


KONSTRUKCJA:

wersja technologiczna: murowana beton komórkowy
sciany zewnetrzne: beton komórkowy YTONG gr.24cm + wełna mineralna 12cm
sciany wewnetrzne: bloczki silikatowe SILKA gr. 24cm
strop: żelbetowy monolityczny
konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa
rodzaj schodow: żelbetowe
pokrycie dachu: dachówka cementowa
elewacje: tynk cienkowarstwowy
typ ogrzewania: kocioł na gaz
wspolczynnik przenikania ciepla dla scian: 0.18
wspolczynnik przenikania ciepla dla dachu: 0.15

RZUTY KONDYGNACJI:
PARTER:

1. garaż - 19.4 m²
2. klatka schodowa - 3.4 m²
3. komunikacja - 11.8 m²
4. kotłownia - 3.2 m²
5. kuchnia - 9.5 m²
6. pokój - 11 m²
7. pokój dzienny + jadalnia - 26.4 m²
8. schowek - 1.4 m²
9. sień - 2.9 m²
10. spiżarka - 0.7 m²
11. wc - 1.4 m²
PODDASZE:

1. klatka schodowa - 3.1 m²
2. łazienka - 7.2 m²
3. pokój - 16.9 m²
4. pokój - 12.6 m²
5. pokój - 16.1 m²
6. pralnia - 1.4 m²
7. przedpokój - 7.7 m²
DODATKI DO PROJEKTU PRYMUS MINI MB
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy jest dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 10% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
KOSZTORYS - WYDRUK
-
90 zł
więcej
KOSZTORYS - CD + WYDRUK
-
195 zł
więcej
Kosztorys budowlany, który można zakupić wraz z projektem domu jest opracowany po to by ułatwić cały proces inwestycyjny. Dlaczego warto mieć kosztorys do projektu? - dowiesz się, ile dokładnie kosztują poszczególne etapy budowy, - otrzymasz pełny kosztorys w celu przedłożenia w banku, jeśli chcesz skorzystać z kredytu na budowę domu, - poznasz średni ogólnopolski poziom cen poszczególnych materiałów i porównasz je z cenami w Twoim regionie, - będziesz świadomym inwestorem i partnerem w rozmowie z wykonawcami, - łatwo zweryfikujesz oferty cenowe dotyczące materiałów i robocizny, - będziesz miał skalę porównawczą i możliwość negocjacji, - zrozumiesz, że spełnienie marzenia o własnym domu, to wielkie wyzwanie, któremu teraz łatwiej sprostasz, ponadto: - korzystając z płyty CD zaktualizujesz samodzielnie kosztorys za pomocą specjalnego korektora, który umożliwi Ci wprowadzanie zmian dotyczących: cen materiałów budowlanych, stawek roboczogodzin, narzutów firm wykonawczych (korektor nie posiada funkcji zapisu zmian), - wydrukujesz za pomocą przeglądarki dowolną część oryginalnego kosztorysu pełnego (np. zestawienie materiałów z podziałem na poszczególne elementy budowy lub kosztorys uproszczony). Kosztorys obejmuje stan surowy zamknięty budynku wykonany systemem zleconym oraz roboty wykończeniowe (wersja "pod klucz"), bez instalacji. Przyjęty poziom cen to średnie ceny zarówno materiałów jak i stawek robocizny dla terenu całej Polski wg stawek Sekocenbudu, jakie obowiązywały w kwartale, kiedy kosztorys sporządzono. Koszt instalacji kształtuje się na poziomie 14,5% podanej wartości całkowitej kosztu budowy. Wszystkie ceny są cenami netto. Kosztorys budowlany zawiera: - opis kosztorysu, - stawki i narzuty, - wszystkie pozycje kosztorysowe, - przedmiary robót budowlanych, - tabele elementów scalonych, - zestawienie robocizny, - zestawienie materiałów z podziałem na poszczególne etapy budowy, - sprzęt potrzebny do przeprowadzenia wszystkich prac budowlanych Ponadto na płycie CD znajdują się: korektor i przeglądarka do kosztorysu.
PRYMUS MINI MB - z garażem 1st.
PRYMUS MINI MB - PRYMUS MINI MB - z garażem 1st.
PRYMUS MINI MB - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki (m) garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
PRYMUS MINI MB - z garażem 1st. 19.60x20.70 1-st. 211610 zł*
GRATIS 3-5 dni
2 670,00 Negocjuj cenę! zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 88928 użytkowników, 745781 zdjęć, 845295 komentarzy | mojabudowa.pl
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Bezpieczeństwo :: Ochrona danych
Zwroty, reklamacje :: Regulamin :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer