Projekty domów: 15717.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Pytanie do projektu
SIELANKA
Akceptuję regulamin serwisu IGN Projekty
Wyrażam zgodę na otrzymanie oferty i kontakt pracownika serwisu IGN Projekty.
projekt SIELANKA - 125.9m2
- nr 13259 -
dostępność: dostępny
+ Dodaj do notesu
2 400,00
Zapytaj, Negocjuj cenę!
ZAMÓW PROJEKT
Widoki:  [1] 
Odbicie lustrzane:  [1] 
Dane techniczne
pow. użytkowa [m²]:
125,9
pow. zabudowy [m²]:
113,8
kubatura budynku [m³]:
651
nachylenie dachu [°]:
42
wysokość budynku [m]:
8,4
poddasze:
użytkowe
ilość pokoi (1+4):
5
kominek:
tak
OPIS PROJEKTU:


Sielanka to malowniczy domek z przytulnym gankiem, nad którym góruje śmiało zarysowany dach. Ten tradycyjny dom przywołuje klimat wiejskiego siedliska zanurzonego w zieleni i kwiatach. Jest uosobieniem ciepłego, bezpiecznego domu.


Sielanka to mały i prosty dom dla 4-5 osobowej rodziny. Dzięki prostej konstrukcji i niewielkim gabarytom jest ekonomiczny w budowie.

Architekt projektujący Sielankę zdając sobie sprawę z niewielkich gabarytów zdecydował się postawić na otwarty układ pomieszczeń parteru. Daje to użytkownikom wrażenie dużej przestrzeni na małej powierzchni. Na parterze oprócz otwartego hallu salonu i kuchni znalazło się miejsce na gabinet z zapleczem sanitarnym.

Poddasze to aż cztery wygodne sypialnie (wejście do jednej z nich znajduje się na spoczniku). Plan poddasza oferuje mieszkańcom również dużą łazienkę i ograniczoną do minimum komunikację.

Jedną z wielu zalet tego projektu domu jest możliwość wyjścia na duży, zadaszony taras, ginący w zieleni ogrodu. Spodoba się to z pewnością miłośnikom posiłków na świeżym powietrzu.

Projekt domu Sielanka skierowany jest do rodziny posiadającej niewielką działkę.

Decydując się na ten projekt zyskują Państwo dom o uroczym charakterze i ciepłym wnętrzu.
Wejście do domu od: północy i wschodu


OPIS TECHNICZNY:

Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego SIELANKA ma powierzchnię użytkową 125,9 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 113,8 m². Jest to budynek parterowy, z poddaszem użytkowym, zaprojektowany w stylu tradycyjnym. Autor projektu zaplanował w nim pokój na parterze (pokój dzienny z kominkiem), 4 sypialnie/pokoje na poddaszu. Dom o dachu ma wysokość 8,4 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 42,0 stopni. Kubatura budynku to 650,9 m³.

Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE"


KONSTRUKCJA:


dach: dachówka cementowa lub ceramiczna, kąt nachylenia 42°
elewacje: tynk mineralny
strop: żelbetowy monolityczny
ściany: wewnętrzne: murowane
zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe

RZUTY KONDYGNACJI:
Projekt domu SIELANKA - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PARTER
Projekt domu SIELANKA - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PODDASZE
DODATKI DO PROJEKTU SIELANKA
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy jest dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 10% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
WIDOK Z GÓRY:
(wymiary domu i działki)
A - z garażem 1st.
SIELANKA - A - z garażem 1st.
SIELANKA - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki (m) garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
A - z garażem 1st. 20.95x20.65 1-st. 163670 zł*
GRATIS 3-5 dni
2 400,00 Negocjuj cenę! zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 88928 użytkowników, 745781 zdjęć, 845295 komentarzy | mojabudowa.pl
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Bezpieczeństwo :: Ochrona danych
Zwroty, reklamacje :: Regulamin :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer