Projekty domów: 15005.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Pytanie do projektu
Z281
Akceptuję regulamin serwisu IGN Projekty
Wyrażam zgodę na otrzymanie oferty i kontakt pracownika serwisu IGN Projekty.
projekt Z281 - 146.30m2 blogów budowlanych: 1
- nr 18820 - autor: Piotr Zwierzyński
dostępność: dostępny
+ Dodaj do notesu
3 470,00
Zapytaj, Negocjuj cenę!
ZAMÓW PROJEKT
Widoki:  [1]  [2]  [3]  [4] 
Odbicie lustrzane:  [1]  [2]  [3]  [4] 
Dane techniczne
pow. użytkowa [m²]:
146,30
pow. zabudowy [m²]:
233,80
kubatura budynku [m³]:
524
dach:
wielospadowy
pow. dachu [m²]:
346
nachylenie dachu [°]:
24
wysokość budynku [m]:
6,70
poddasze:
brak/stryszek
kominek:
tak
OPIS PROJEKTU:

Z281 to projekt domu funkcjonalnego o programie użytkowym rozwiązanym w obrębie parteru. Spokojna kolorystyka zapewniona przez okładziny z jasnego drewna nadaje mu wyjątkowego charakteru.


Dom został podzielony na strefy. W lewej części zaprojektowano część dzienną z przestronnym salonem, który połączony jest z kuchnią oraz jadalnią, spiżarkę, wc oraz sień. Od frontu zlokalizowano dwustanowiskowy garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Strefa prywatna znajduje się w prawej części budynku. Umieszczono tu korytarz, który jest łącznikiem pomiędzy trzema, dużymi sypialniami i łazienką.


Projekt Z281 to wspaniała propozycja domu na lata. Jego parterowe położenie i funkcjonalny układ zadowoli zarówno młode jak i starsze pokolenie.
Wersje projektu:
- Z281 NF40 wersja projektu w standardzie NF40
- Z281 NF40 Z281 stu - Parterowy dom z dwustanowiskowym garażem oraz dużym PG z opcją na paliwo stałe 145.7 m 2
- Z281 NF40 Z281 D - Parterowy dom z dwustanowiskowym garażem oraz dużym PG z opcją na paliwo stałe 145.7 m 2


OPIS TECHNICZNY:

Projekt domu jednorodzinnego, wolno stojącego Z281 ma powierzchnię użytkową 146,3 m². Powierzchnia zabudowy tego projektu wynosi 233,8 m². Jest to budynek niepodpiwniczony, parterowy, bez poddasza. Dom o dachu wielospadowym ma wysokość 6,7 m (w najwyższym punkcie dachu) zaś kąt nachylenia dachu wynosi 24,0 stopni. Powierzchnia dachu w tym projekcie ma 346,0 m². Kubatura budynku to 524,4 m³.

Ten projekt posiada wersję "ODBICIE LUSTRZANE"


KONSTRUKCJA:


Ściany: beton komórkowy, ceramika, silikaty

Dach: dachówka, blachodachówka

Strop: drewniany, wiązary

RZUTY KONDYGNACJI:
Projekt domu Z281 - projekty domów - rzuty
Wersja:
podstawowa / lustro
PARTER:

1. Hol 11.1 m2
1. Łazienka 7.6 m2
1. Pokój 16.2 m2
1. Pokój 16.8 m2
1. Pokój 17 m2
2. Salon 47.2 m2
2. Kuchnia 13 m2
2. Spiżarka 3 m2
2. WC 2.6 m2
3. Sień 5 m2
4. Garaż+pom. gosp. 9.3 m2
5. Garaż 40.1 m2
6. Hol 6.1 m2
DODATKI DO PROJEKTU Z281
TABLICA BUDOWY
-
0 zł
więcej
Obowiązkowy element każdego placu budowy - czyli tablica budowy, którą otrzymasz razem z dziennikiem budowy około 25 dni od otrzymania projektu domu Tablica informacyjna w budownictwie – tablica umieszczana na budowie (lub rozbiórce), zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi.
DZIENNIK BUDOWY
-
0 zł
więcej
Dziennik budowy jest dokumentem urzędowy, w którym rejestruje się przebieg robót budowlanych, a także wszystkich zdarzeń i okoliczności jakie miały miejsce w toku prowadzonych prac budowlanych. Dziennik budowy to dokument, któremu przysługuje mu moc dowodowa. Otrzymasz go razem z tablicą budowy, w ciągu 25 dni od zamówienia projektu.
RABAT 10% NA KOMINEK
-
0 zł
więcej
Każda osoba zamawiająca projekt domu w naszym serwisie otrzymuje 7% rabatu na całe zamówienie w sklepie IGN Kominki. IGN Kominki, to jeden z największych sklepów internetowych z kominkami i akcesoriami, w którym znajdziecie pełną ofertę wkładów kominkowych: powietrznych, z płaszczem wodnym oraz pieców wolno stojących. Dzięki temu rabatowi możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł! (w zależności od modelu kominka). Zapraszamy na www.kominki.ign.com.pl
ZGODA NA ZMIANY
-
0 zł
więcej
Jedną z ważniejszych cech gotowych projektów domów, jest możliwość ich dostosowania do swoich potrzeb poprzez naniesienie zmian w dokumentacji projektu, podczas jego adaptacji. Kupując projekt otrzymujesz od nas standardową zgodę na zmiany, dzięki której zmienisz okna, drzwi, ścianki działowe a także materiały budowlane i wykończeniowe. Jeśli chcesz dokonać poważniejszych zmian w projekcie (zmiana wymiarów budynku lub podpiwniczenie) - także otrzymasz bezpłatną zgodę. Nawet w trakcie budowy. Wystarczy zadzwonić!
ABONAMENT PRO w MOJABUDOWA.PL
-
0 zł
więcej
Internetowy zbiór blogów budowlanych MOJABUDOWA.PL to największy budowlany serwis blogowy w Polsce. Już teraz, kupując projekt domu w naszym serwisie otrzymasz konto PRO w mojabudowa.pl (bez reklam, z dodatkowymi funkcjami) i dołączysz do największej polskiej, internetowej społeczności budującej swój wymarzony dom!
WYSYŁKA PROJEKTU
-
0 zł
więcej
Bezpłatna dostawa projektu na terenie Polski jest naszym obowiązkiem!
CHARAKTERYSTYKA ENERGETYCZNA
-
0 zł
więcej
Charakterystyka energetyczna projektu określa planowane zapotrzebowanie energetyczne budynku lub lokalu niezbędne do zaspokojenia potrzeb związanych z jego użytkowaniem (tj. zużycie energii na potrzeby ogrzewania, przygotowania ciepłej wody, wentylacji, klimatyzacji oraz oświetlenie pomieszczeń). Charakterystyka nie jest sporządzana na podstawie pomiaru zużycia energii (które są zmienne ze względu na indywidualne nawyki użytkowników), ale brane są pod uwagę stałe cechy budynku wynikające z przeznaczenia i jego standardu oraz z zastosowanych w nim systemów instalacyjnych.
PAKIET MYŚL ENERGOOSZCZĘDNIE
-
37.90 zł
więcej
Pakiet zawiera porady i wskazówki, dzięki którym Twój dom będzie bardziej energooszczędny. - Baza wiedzy i zasad energooszczędności - Wskazówki jak poprawić parametry techniczne budynku - Porady, dzięki którym zmniejszysz koszty związane ze stratami ciepła i eksploatacją Detale techniczne dot. izolowania kluczowych miejsc budynku Powszechnie wznoszone budynki w standardzie tradycyjnym budowane przed systemem gospodarczym mogą charakteryzować się zwiększoną energochłonnością. Dzieje się tak, ponieważ większość inwestorów koncentruje się na minimalizacji kosztów inwestycyjnych i nie bierze pod uwagę przyszłych kosztów eksploatacyjnych budynku. Dlatego kupując projekt domu, warto zaopatrzyć się w niezbędną wiedzę. Pakiet Myśl Energooszczędnie to baza podstawowych informacji o energooszczędności. Zawiera opisy oraz schematy funkcjonowania instalacji energooszczędnych oraz wskazówki niezbędne przy budowie pierwszego domu. W przygotowanym poradniku znajdziesz również informacje o tym, na co zwrócić uwagę przy pracach zlecanych podwykonawcom oraz jakie materiały stosować. Dzięki zastosowanym wskazówkom zwiększysz energooszczędność swojego domu oraz zmniejszysz późniejsze wydatki na energię. Rysunki i detale techniczne pomogą Ci zaizolować tzw. trudne miejsca budynku, przez które może uciekać ciepło.
PAKIET MYŚL KOMFORTOWO
-
37.90 zł
więcej
Pakiet zawiera wskazówki i rozwiązania multimedialne, dzięki którym łatwo dostosujesz dom do swoich potrzeb - Poznasz sposoby sterowania i integracji systemu z urządzeniami mobilnymi i telefonem. - Dowiesz się jak zaplanować sceny świetlne pomieszczeń i symulację obecności - Zadbasz o bezpieczeństwo posiadłości - integrując system alarmowy - Znajdziesz opisy gotowych rozwiązań systemów np.: rozprowadzenia multimediów, oświetlenia, ogrzewania itp - Wybierzesz rozwiązania i technologie, najlepsze dla Ciebie Zamawiając pakiet wraz z projektem domu oszczędzasz także na przesyłce! Pakiet "Myśl Komfortowo" to wyjątkowy pakiet propozycji, pełny nowoczesnych rozwiązań multimedialnych, które pomogą Ci stworzyć inteligentny, komfortowy i funkcjonalny dom.
ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW
-
57 zł
więcej
Poznaj przybliżoną ilość materiałów potrzebną do budowy Twojego domu, dzięki temu kupisz dokładną ilość materiałów dla ekipy budowlanej, unikniesz niepotrzebnych zakupów i oszczędzisz pieniądze. Zaplanujesz budowę domu, gdy sam zamierzasz wykonać większość robót. Łatwo skontrolujesz prace zatrudnionych robotników. Plik możesz otrzymać w pliku excel lub pdf na jeden z dwóch dostępnych sposobów: - szybko - drogą mailową - kompleksowo - na płycie wraz z projektem domu Zestawienie materiałów zostanie wysyłane do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. * Zestawienie materiałów do nowości, podwariantów oraz zestawienia indywidualne - 100 zł ** Nie zawiera zestawienia instalacji
WERSJA ELEKTRONICZNA PROJEKTU
-
197 zł
więcej
Pomoc dla architekta, który szybciej i dokładniej dokona zmian w projekcie. To najskuteczniejsza metoda wprowadzania zmian w projekcie. Odznacza się wyjątkową dokładnością, pozwala na perfekcyjne naniesienie nawet najmniejszych zmian. Ułatwia pracę architekta adaptującego. Przyspieszaj pracę nad adaptacją domu. Co zawiera pakiet plików DWG/DXF? - rzuty (parter, poddasze, fundamenty, dach, więźba) - elewacja - przekroje UWAGA! Wersja elektroniczna projektu dotyczy wyłącznie rysunków architektury i przygotowywana jest w programie ArchiCAD w plikach DWG/DXF. Nie zawiera części konstrukcyjnej i instalacyjnej. Plik możesz otrzymać na jeden z dwóch dostępnych sposobów: - szybko - drogą mailową - kompleksowo - na płycie wraz z projektem domu Wersję elektroniczną projektu można zamówić tylko po uprzednim zakupie pełnej dokumentacji projektu w wersji papierowej. Nie podlega oni zwrotowi ani wymianie na inne.
PROJEKT SZAMBA SZ1
-
200 zł
więcej
Wysokość - 3,0 m Średnica - 1,6 m Pojemność - 0,8 m³ Szczelny, podziemny zbiornik bezodpływowy przeznaczony jest do gromadzenia ścieków bytowo-gospodarczych z małych gospodarstw rolnych lub indywidualnego budynku mieszkalnego. Konstrukcja zbiornika wykonana w prefabrykowanych kręgów betonowych o średnicy odpowiednio: Ø160; Ø140; Ø100 cm (co pozwala dopasować pojemność do potrzeb użytkownika)
PROJEKT SZAMBA SZ2
-
200 zł
więcej
Wysokość - 2,6 m Średnica - 2,3 m Pojemność - 7,0 m³ Szczelny, podziemny zbiornik jednokomorowy. Konstrukcja zbiornika wykonana jest jako monolityczna, żelbetowa. Włazy w płytach stropowych zaprojektowano do wyboru: • typu ciężkiego dla usytuowania w przejeździe lub • lekkiego dla usytuowania nieprzejezdnego.
PROJEKT SZAMBA SZ3
-
200 zł
więcej
Wysokość - 4,9 m Średnica - 2,3 m Pojemność - 9,9 m³ Szczelny, podziemny zbiornik dwu-komorowy. Konstrukcja zbiornika wykonana jest jako monolityczna, żelbetowa. Zbiornik zaleca się stosować w obiektach z systemem kanalizacji rozdzielczej -ścieki „szare" (umywalka, wanna) oraz ścieki „czarne" (WC,zlew) prowadzone w oddzielnych instalacjach i gromadzone w dwóch odrębnych komorach. Możliwe jest także zastosowanie zbiornika w budynkach bez kanalizacji rozdzielczej wtedy jedna komora może służyć jako osadnik gnilny przeznaczony do biologicznego oczyszczania ścieków (w drodze beztlenowego rozkładu substancji organicznych)
PROJEKT SZAMBA SZ4
-
200 zł
więcej
Wysokość - 3,4 m Średnica - 2,9 m Pojemność - 10,0 m³ Szczelny, podziemny zbiornik jednokomorowy. Konstrukcja zbiornika wykonana jest jako monolityczna, żelbetowa. Włazy w płytach stropowych zaprojektowano do wyboru: • typu ciężkiego dla usytuowania w przejeździe lub • lekkiego dla usytuowania nieprzejezdnego.
KUPON RABATOWY HOME PROFIT
-
219 zł
więcej
Oszczędzaj tysiące złotych na budowie i wykończeniu swojego domu. - Rabaty nawet do 50% - Blisko 350 marek - Ponad 700 sklepów w całej Polsce - Oferty specjalne oraz promocje - Proste i przejrzyste zasady zakupów - Dedykowany panel www, z wygodną wyszukiwarką i listą zakupów - Karta ważna bezterminowo Home Profit to autorski, pierwszy na polskim rynku, program rabatowy. Oferuje stałe zniżki sięgające do 50% w ponad 700 sklepach z branży budowlanej, wykończenia i wyposażenia wnętrz w całej Polsce. Dedykowane oferty specjalne, promocje asortymentowe oraz liczne inne korzyści dają posiadaczom karty Home Profit możliwość zaoszczędzenia tysięcy złotych na budowie i wykończeniu swojego domu. Setki Partnerów z branży wyposażenia wnętrz takich jak: Praktiker, Home&You, Kler itp. pozwolą cieszyć się z zakupów w cenach niedostępnych dla innych. Program jest bardzo prosty. Nie trzeba zbierać punktów ani kuponów zniżkowych.Wystarczy okazać kartę przy kasie lub podać odpowiedni kod w sklepie internetowym. Spersonalizowana karta wysyłana jest bezpośrednio z firmy produkcyjnej drogą pocztową na wskazany adres.
DODATKOWY EGZEMPLARZ PROJEKTU
-
249 zł
więcej
Dodatkowy egzemplarz wspomoże prace architekta oraz będzie doskonałą pamiątką z budowy własnego domu. - Szybko i łatwo zbudujesz dom - Umożliwisz pracę kilku fachowcom jednocześnie - Ułatwisz pracę architekta adaptującego - Sprawnie wymienisz zniszczoną lub zagubioną dokumentację - Zyskasz miłą pamiątkę dla Siebie
KOSZTORYS BUDOWLANY
-
249 zł
więcej
Zamów kosztorys wraz z projektem domu i skorzystaj z wartości i możliwości które oferuje. - Samodzielnie modyfikuj ceny materiałów,sprzętu i robocizny, dostosowując inwestycję do swoich potrzeb - Wyłoń najlepszą ekipę budowlaną i negocjuj korzystne ceny - Łatwo i rzetelnie rozliczysz wykonawcę ze zleconych robót - Sprawnie wypełnisz wniosek kredytowy Kosztorys od Z500 jest w pełni modyfikowalny, co oznacza, że możesz wpisywać do niego własne ceny użytych materiałów do budowy domu. Otrzymasz go w 3 różnych plikach: pdf, excel oraz Rodos. Kosztorys możesz otrzymać na jeden z dwóch dostępnych sposobów: - szybko - drogą mailową - kompleksowo - na płycie wraz z projektem domu Termin realizacji kosztorysu: do 10 dni. Kosztorysy wykonywane są na zamówienie klienta i nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
PAKIET BIO CLEAN - PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA
-
350 zł
więcej
Zbuduj własną, biologiczną oczyszczalnię ścieków korzystną dla środowiska i Twojego portfela. - Oszczędność nawet do kilkuset złotych rocznie - Rozwiązanie dobre dla środowiska - Darmowy sposób nawożenia i podlewania ogródka - Mała głębokość wykopów - ułatwiony montaż oczyszczalni - Brak problemów związanych z obsługą i awariami - Odporność na niesprzyjające otoczenie - Możliwość budowy praktycznie w każdym miejscu - Ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami - Niezawodne działanie przy niskich kosztach konserwacji
INSTALACJA SOLARNA
-
350 zł
więcej
Jakie korzyści niosą ze sobą kolektory słoneczne? - Zmniejszenie kosztów energii- w naszym klimacie to redukcja kosztów nawet o 60%! - Ochrona środowiska- instalacja z kolektorami słonecznym zapobiega emisji ponad tony dwutlenku węgla do atmosfery - Dotacje NFOŚiGW- śpiesz się! Częściowe spłaty kapitału kredytów na kolektory słoneczne potrwają jedynie do 2014 roku - Uwolnij się od zbędnych kosztów - naturalnie podgrzana woda do kąpieli to czysta przyjemność :) - Inwestujesz jednorazowo ok. 12 tys zł a cieszysz się naturalną, darmową energią przez wiele lat! *instalacje wykonywane są jako usługa na życzenie klienta i nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
PROJEKT INSTALACJI POMPY CIEPŁA
-
350 zł
więcej
Dzięki sprawnemu wykorzystaniu energii geotermalnej łatwo, szybko i ekologicznie ogrzejesz cały dom. - Zastosowanie pompy ciepła daje Ci niezależność energetyczna - własne źródło energii - Oszczędzasz nawet 60% wydatków na ogrzewanie domu - Proste i czytelne rysunki instalacji - Łatwe w zastosowaniu rozwiązania *instalacje wykonywane są jako usługa na życzenie klienta i nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
OGRZEWANIE NA PALIWO STAŁE
-
350 zł
więcej
Znalazłeś już swój wymarzony projekt domu? Potrzebujesz przeprojektować kotłownię do własnych potrzeb? Zamów projekt dopasowania wnętrza do używanego paliwa. - Profesjonalne przedstawienie dostępnych opcji i możliwości używanych technologii - Funkcjonalne przeprojektowanie pomieszczenia - Możliwe indywidualne podejście do każdego projektu ( Studio Adaptacji) Cena instalacji dotyczy projektu w wersji podstawowej. Jeżeli zastosowanie kotła na paliwo stałe wymaga zmiany w architekturze budynku cena ustalana będzie indywidualnie. *instalacje wykonywane są jako usługa na życzenie klienta i nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
INSTALACJA KOMINEK Z PŁASZCZEM WODNYM
-
350 zł
więcej
Kominek z płaszczem wodnym to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć piękno palącego się ogniska z użytkową funkcją ogrzewania domu. Jakie zalety posiada inwestycja w kominek z płaszczem wodnym? - Większa sprawność ogrzewania - płaszcz wodny podnosi sprawność ogrzewania nawet do 80% - Możliwość ogrzania wszystkich pomieszczeń w domu - zwykły kominek pozwala na chwilowe ogrzanie jedynie pomieszczenia w którym się znajduje. - Obniżenie kosztów ogrzewania domu gazem ziemnym o ok 30-40% ( w zależności od standardowego źródła ogrzewania) - Możliwość wykorzystania zarówno do ogrzewania domu jak i przygotowania ciepłej wody użytkowej - To naturalny sposób na ogrzanie domu - Przy estetycznym aspekcie salonu kominek z płaszczem nabiera dodatkowej funkcji efektywnej - To doskonałe źródło dodatkowego ciepła w domu
PROJEKT OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO
-
450 zł
więcej
Masz już wybrany projekt domu? Zaczynasz szczegółowo planować jego budowę? Czas abyś pomyślał o odpowiednim systemie grzewczym! Ciepło na całej powierzchni podłogi rozchodzi się równomiernie po pomieszczeniu Odczuwalna temperatura w pomieszczeniach bardzo szybko się podnosi i można ją łatwo i tanio utrzymać. - Prosta i wygodna regulacja temperatury. - Poczucie komfortu chodzenia po zawsze ciepłej podłodze. Co zyskuje z projektem ogrzewania podłogowego? - inteligentne rozmieszczenie rur dostosowane do potrzeb mieszkańców - technika ułożenia rur zapewniająca równomierne ogrzewanie pomieszczeń - komfortowy sposób regulacji temperatury w poszczególnych pokojach - profesjonalna wycena i zestawienie materiałów - indywidualne podejście do każdego projektu, uwzględniające styl życia przyszłych mieszkańców *instalacje wykonywane są jako usługa na życzenie klienta i nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
PROJEKT REKUPERACJI
-
650 zł
więcej
Zmniejsz koszty związane z ogrzewaniem domu i zastosuj profesjonalny projekt wentylacji z rekuperatorem. - Zmniejszenie kosztów ogrzewania budynku nawet o 50% - Możliwość zmniejszenia rozmiarów mocy pieca grzewczego, a co za tym idzie również i kotłowni - Oszczędność i rezygnacja z droższych okien z nawiewnikami - Zdrowe powietrze oraz brak przeciągów groźnych dla zdrowia - Brak zaparowanych okien i luster nawet podczas długich kąpieli! - Ciągły dostęp do świeżego powietrza bez wpuszczania do domu komarów oraz insektów *instalacje wykonywane są jako usługa na życzenie klienta i nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Projekt zawiera dobór urządzenia oraz kanałów nawiewnych pod względem właściwej wymiany zużytego powietrza. Na podstawie urządzenia wraz z istniejącym piecem sporządzana jest na nowo charakterystyka budynku. Ninejsza dokumentacja nie jest projektem wykonawczym z rysunkami montażowymi, gdyż te są dostępne zawsze w formie instrukcji przy zakupie urządzenia od dowolnego producenta.
WIDOK Z GÓRY:
(wymiary domu i działki)
Parterowy dom z dwustanowiskowym garażem oraz dużym PG z opcją na paliwo stałe
Z281 - Parterowy dom z dwustanowiskowym garażem oraz dużym PG z opcją na paliwo stałe
Ustaw dom
wobec stron świata »
Z281 - WERSJE/CENNIK:
wersje projektu min. wymiary działki (m) garaż stan surowy zamknięty wysyłka cena brutto promocja
Parterowy dom z dwustanowiskowym garażem oraz dużym PG z opcją na paliwo stałe 23.44x26.84 2-st. 191031 zł*
GRATIS 3-5 dni
3 470,00 Negocjuj cenę! zamów
* podany koszt budowy jest kwotę netto i zależy od rodzaju materiałów, miejsca i sposobu budowy!
Największa społeczność budujących! 96756 użytkowników, 779902 zdjęć, 871922 komentarzy | mojabudowa.pl
BLOGI: 
Dom z projektu Z281 budują (1):
odwiedzin: 427
wpisów: 3
Zobacz wszystkich użytkowników opisujących budowę domu Z281 »
Opisz swoją budowę, dziel się doświadczeniami i pokazuj zdjęcia domu!
Załóż konto w serwisie mojabudowa.pl i pisz swój internetowy dziennik budowy!
mojabudowa.pl

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Dlaczego warto u nas kupować?

Znajdź projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oferujemy szeroką gamę projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, domów energooszczędnych i nowoczesnych oraz wiele innych. Aby spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy szeroką bazę projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od oczekiwań i możliwości finansowych. Możesz wybierać spośród ponad 16000 gotowych projektów domów.

Proponowane przez nas projekty domów sprzedawane są w kompletach, zawierających 4 egzemplarze, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Projekty domów, które oferujemy zostały przygotowane przez najwyższej klasy projektantów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze projekty pozwolą Ci zbudować dom energooszczędny i tani w eksploatacji. Biuro projektów IGN PROJEKT zadbało, aby wszystkie gotowe projekty domów pozwalały na tanią budowę trwałych budynków o wysokiej jakości architektonicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Regulamin :: Polityka Prywatności
Zwroty, reklamacje :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
Płatności DotPay akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer