Projekty domów: 15005.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Największa społeczność budujących! 96740 użytkowników, 779825 zdjęć, 871900 komentarzy | mojabudowa.pl

Zamów projekt domu

Zamówienia można dokonać na stronie internetowej, telefonicznie lub faksem.
Projekt z pełną dokumentacją w 4 egzemplarzach, wysyłany jest zwykle w ciągu 3-5 dni roboczych od zamówienia. Przesyłka jest dostarczana pocztą kurierską lub paczką pocztową.

Płatność za projekt następuje w momencie odbioru przesyłki lub przelewem.
Wszystkie koszty przesyłki pokrywa pracownia.
1. ZAMÓWIENIE ZE STRONY INTERNETOWEJ:
1. Wybierz interesujący projekt architektoniczny z naszej oferty i wejdź na stronę z jego opisem.

2. Kliknij w przicisk "zamawiam" znajdujący się po prawej stronie od nazwy projektu lub w przycisk "zamów" znajdujący się na dole strony z opisem, w tabeli "Wersje/Cennik"

3. Wypełnij formularz zamówienia projektu; podaj wszelkie dane kontaktowe potrzebne do realizacji zamówienia, czyli imię, nazwisko, adres do faktury i wysyłki (jeśli są inne), numer telefonu, e-mail. Następnie kliknij przycisk "Dalej".

4. Na drugim ekranie wyświetlą się wprowadzone przez Ciebie dane teleadresowe, abyś mógł je zweryfikować i ewentualnie poprawić. Pod danymi znajduje się także lista możliwych form płatności za projekt. Musisz wybrać jedną z nich, aby dokończyć zamówienie. Jeśli wszystkie dane się zgadzają i dokonałeś wyboru formy płatności - kliknij w przycisk "KUPUJĘ" aby złożyć zamówienie.

5. Trzeci ekran, to potwierdzenie zamówienia. Wyświetla się na nim status jego realizaji. Możesz zawsze wrócić do tego ekranu jeśli skorzystasz z linku, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

6. Oczekiwanie na przesyłkę z zamówionym towarem. Jeżeli wybrałeś płatność "przedpłata na konto bankowe" lub "płatność on-line", realizacja zamówienia ruszy w momencie gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.

7. W każdym momencie transakcji/zamówienia możesz się z nami skontaktować telefoniczne aby zapytać o zamówienie i jego realizajcję.

2. ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE:

Poniedziałek - Piątek (8:00-16:00)

telefon: 24 366 99 44
gsm: 733 530 422
Wszystkie transakcje zawierane są na podstawie przepisów kodeksu cywilnego, ustawy z 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141 poz. 1176 oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204).
Bezpieczeństwo transakcji zapewnia szyfrowanie danych protokołem SSL . Wystawcą certyfikatu jest Equifax Secure Global eBusiness CA-1.
Gwarantujemy, iż Państwa dane nie są udostępniane osobom trzecim.

IGN Projekty Domów - SSL

28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Dlaczego warto u nas kupować?

Znajdź projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oferujemy szeroką gamę projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, domów energooszczędnych i nowoczesnych oraz wiele innych. Aby spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy szeroką bazę projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od oczekiwań i możliwości finansowych. Możesz wybierać spośród ponad 16000 gotowych projektów domów.

Proponowane przez nas projekty domów sprzedawane są w kompletach, zawierających 4 egzemplarze, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Projekty domów, które oferujemy zostały przygotowane przez najwyższej klasy projektantów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze projekty pozwolą Ci zbudować dom energooszczędny i tani w eksploatacji. Biuro projektów IGN PROJEKT zadbało, aby wszystkie gotowe projekty domów pozwalały na tanią budowę trwałych budynków o wysokiej jakości architektonicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Regulamin :: Polityka Prywatności
Zwroty, reklamacje :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
Płatności DotPay akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer