Projekty domów: 15027.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Największa społeczność budujących! 95526 użytkowników, 776763 zdjęć, 869136 komentarzy | mojabudowa.pl

Zwroty i gwarancja!

Kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów, spełniających swoje marzenia o własnym domu, to największy sukces i gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług. Wszystkie oferowane projekty przygotowane zostały z zachowaniem największej staranności, w celu uzyskania najwyższej jakości dokumentacji.

Pamiętaj! Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu możesz zwrócić zamówiony projekt lub wymienić go na inny!

gwarancja - projekty domów IGN


Konsument może zrezygnować z zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, jeśli w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z projektem zgłosi fakt odstąpienia od zakupu oraz w ciągu kolejnych 14 dni dostarczy zwracany towar do naszej firmy.

Zgłoszenie zwrotu projektu należy dokonać telefonicznie, pod numerem: 24 366 99 44
lub e-mailem na adres biuro@ign.com.pl.

Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest oddanie projektu w nienaruszonej postaci, tj. bez śladów użycia, kopiowania, wpisów w dokumentację.

Zwroty projektów przyjmowane są wyłącznie osobiście w naszym biurze lub przesyłką kurierską (ze względu na wysoką wartość przesyłki). Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od zakupu opatrzonym datą i podpisem osoby, która dokonała zakupu,a także z podanym numerem konta, na który zostanie przelewem zwrócona cena projektu. Tak zapakowany projekt należy odesłać na adres wskazany przez nas telefonicznie lub e-mailowo. Przesyłki na koszt pracowni nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy.

Gwarantujemy zwrot wartości dokumentacji projektu. Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 7 dni roboczych od otrzymania przesyłki i zwrotu do naszej firmy podpisanej przez klienta faktury korygującej.

reklamacje/skargi


Jeśli znalazłeś błąd w projekcie architektonicznym i chciałbyś dokonać jego reklamacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza zgłoszenia reklamacji/skargi.

Tak szybko jak to będzie możliwe po otrzymaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie aby potwierdzić zgłoszenie i przedstawić dalszą procedurę (warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest przesłanie towaru na adres sprzedającego z załączonym opisem wady i kserokopią faktury VAT).


28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Dlaczego warto u nas kupować?

Znajdź projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oferujemy szeroką gamę projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, domów energooszczędnych i nowoczesnych oraz wiele innych. Aby spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy szeroką bazę projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od oczekiwań i możliwości finansowych. Możesz wybierać spośród ponad 16000 gotowych projektów domów.

Proponowane przez nas projekty domów sprzedawane są w kompletach, zawierających 4 egzemplarze, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Projekty domów, które oferujemy zostały przygotowane przez najwyższej klasy projektantów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze projekty pozwolą Ci zbudować dom energooszczędny i tani w eksploatacji. Biuro projektów IGN PROJEKT zadbało, aby wszystkie gotowe projekty domów pozwalały na tanią budowę trwałych budynków o wysokiej jakości architektonicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Regulamin :: Polityka Prywatności
Zwroty, reklamacje :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
Płatności DotPay akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer