Projekty domów: 15718.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Największa społeczność budujących! 89066 użytkowników, 746163 zdjęć, 845802 komentarzy | mojabudowa.pl

Ochrona danych osobowych

Chronimy dane!
Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne dla realizacji zamówienia. Wszystkie dane przesyłane przez klientów do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883). Sposób zbierania i przechowywania danych przez naszą firmę opisany jest w dziale Polityka Prywatności.

Dane gromadzone przez naszą firmę podczas zamawiania projektu są wykorzystywane jedynie w zakresie koniecznym do realizacji zamówienia (tj. dla dostarczenia klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń). Informacje podawane przez klientów, bez ich zgody nie są wykorzystywane celach marketingowych. Żadne dane nie są udostępniane firmom i osobom trzecim, które nie biorą udziału w procesie sprzedaży i wysyłki.

Dane naszych klientów są przetwarzane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które zostały określone w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883) o ochronie danych osobowych oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych. Nasi klienci mają prawo swobodnego dostępu (wglądu) do swoich danych osobowych, ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić do administratora danych, w formie pisemnej.

Administratorem danych, dokonującym ich przetwarzania jest firma Domfort Sp. z o.o. Sp. k.; ul. Armii Krajowej 40, 09-410 Płock.


Bezpieczeństwo transakcji zapewnia szyfrowanie danych protokołem SSL . Wystawcą certyfikatu jest Equifax Secure Global eBusiness CA-1.
Gwarantujemy, iż Państwa dane nie są udostępniane osobom trzecim.

IGN Projekty Domów - SSL

 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Bezpieczeństwo :: Ochrona danych
Zwroty, reklamacje :: Regulamin :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer