Projekty domów: 15830.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Największa społeczność budujących! 94709 użytkowników, 773550 zdjęć, 866254 komentarzy | mojabudowa.pl

Ochrona danych osobowych

Chronimy dane!
Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne dla realizacji zamówienia. Wszystkie dane przesyłane przez klientów do naszej firmy są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883). Sposób zbierania i przechowywania danych przez naszą firmę opisany jest w dziale Polityka Prywatności.

Dane gromadzone przez naszą firmę podczas zamawiania projektu są wykorzystywane jedynie w zakresie koniecznym do realizacji zamówienia (tj. dla dostarczenia klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń). Informacje podawane przez klientów, bez ich zgody nie są wykorzystywane celach marketingowych. Żadne dane nie są udostępniane firmom i osobom trzecim, które nie biorą udziału w procesie sprzedaży i wysyłki.

Dane naszych klientów są przetwarzane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które zostały określone w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883) o ochronie danych osobowych oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych. Nasi klienci mają prawo swobodnego dostępu (wglądu) do swoich danych osobowych, ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić do administratora danych, w formie pisemnej.

Administratorem danych, dokonującym ich przetwarzania jest firma Domfort Sp. z o.o. Sp. k.; ul. Armii Krajowej 40, 09-410 Płock.


Bezpieczeństwo transakcji zapewnia szyfrowanie danych protokołem SSL . Wystawcą certyfikatu jest Equifax Secure Global eBusiness CA-1.
Gwarantujemy, iż Państwa dane nie są udostępniane osobom trzecim.

IGN Projekty Domów - SSL


28 dni na zwrot projektu Masz 14 dni na zgłoszenie zwrotu + 14 dni na odesłanie projektu. Aby zgłosić zwrot projektu wystarczy zadzwonić. Bezpieczne zakupy w internecie!
Zwracając projekt nie ponosisz żadnych kosztów. Wyślemy do Ciebie naszego kuriera!
gwarancja najniższej ceny Gwarantujemy Państwu, że wszystkie dostępne u nas projekty domów, sprzedawane są po cenach ustalonych przez autorów. Dzięki Gwarancji Najniższej Ceny, mogą Państwo dokonać zakupu z poczuciem pewności, że sprzedawanych przez nas projektów nie kupią Państwo taniej w innych sklepach i biurach projektowych.
Jeśli znajdą Państwo taki sam projekt w niższej cenie, prosimy o zgłoszenie pod numer telefonu: 24 366 99 44
Dlaczego warto u nas kupować?

Znajdź projekt dopasowany do Twoich potrzeb! Oferujemy szeroką gamę projektów domów parterowych, z poddaszem użytkowym, domów energooszczędnych i nowoczesnych oraz wiele innych. Aby spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy szeroką bazę projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od oczekiwań i możliwości finansowych. Możesz wybierać spośród ponad 16000 gotowych projektów domów.

Proponowane przez nas projekty domów sprzedawane są w kompletach, zawierających 4 egzemplarze, wykonane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Projekty domów, które oferujemy zostały przygotowane przez najwyższej klasy projektantów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym nasze projekty pozwolą Ci zbudować dom energooszczędny i tani w eksploatacji. Biuro projektów IGN PROJEKT zadbało, aby wszystkie gotowe projekty domów pozwalały na tanią budowę trwałych budynków o wysokiej jakości architektonicznej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Regulamin :: Polityka Prywatności
Zwroty, reklamacje :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
Płatności DotPay akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer