Projekty domów: 15718.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Największa społeczność budujących! 89066 użytkowników, 746163 zdjęć, 845802 komentarzy | mojabudowa.pl

Rodzaje płatności

jak zapłacić?
Płatności za projekt można dokonać na kilka sposobów:

1. Gotówka przy odbiorze

Płatność dokonywana jest przy odbiorze projektu (u listonosza, kuriera lub na poczcie; jeśli listonosz zostawi w skrzynce awizo). Koszty przesyłki projektu pokrywa pracownia.

2. Przelew tradycyjny

W tym przypadku, w procesie zamówienia otrzymują Państwo dane do wykonania przelewu (nazwę banku, numer konta, tytuł przelewu). Projekt jest wysyłany dopiero po zaksięgowaniu odpowiedniej kwoty na koncie Sprzedającego. Koszty przesyłki projektu pokrywa pracownia.

3. eCard.pl

eCard - projekty domów eCard on-line (Visa, MasterCard, American Express) - Systemy autoryzacji kart płatniczych oraz przelewów bankowych w eCard S.A. gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa klientom sklepów internetowych. Wysokie bezpieczeństwo dla transakcji kartowych zapewniane jest przez zastosowanie silnych zabezpieczeń transakcji - 3D Secure (Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode), SSL 128 bitów (Secure Sockets Layer). System zapewnia wysokie bezpieczeństwo również dzięki rozwiązaniu, w którym numery kart płatniczych nigdy nie trafiają do sklepu internetowego i co równie ważne nigdzie nie są one przechowywane. Klient ma gwarancję, że numer jego karty zna tylko on i jego bank. Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest zapewniane przez zastosowanie 128 bitowego protokołu SSL, jak również przez procedury identyfikacji klienta w banku (login, hasło, hasło jednorazowe). Dokonując przelewu, klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank. Koszty przesyłki projektu pokrywa pracownia.

4. Platnosci.pl

platnosci.pl - projekty domów Płatności on-line, (obsługa: kart płatniczych, mTransfer, MultiTransfer, Płacę z Inteligo, Przelew24, Przelew z Nordea, Płacę z PKO Inteligo, Przelew bankowy, Płacę z BPH, Płacę z ING) Koszty przesyłki projektu pokrywa pracownia.


 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Bezpieczeństwo :: Ochrona danych
Zwroty, reklamacje :: Regulamin :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer