Projekty domów: 15718.  Ponad 40.000 zadowolonych klientów.   Polityka cookies
24 366 99 44
733 530 422
Największa społeczność budujących! 89066 użytkowników, 746163 zdjęć, 845802 komentarzy | mojabudowa.pl

Zamów projekt domu

Zamówienia można dokonać na stronie internetowej, telefonicznie lub faksem.
Projekt z pełną dokumentacją w 4 egzemplarzach, wysyłany jest zwykle w ciągu 3-5 dni roboczych od zamówienia. Przesyłka jest dostarczana pocztą kurierską lub paczką pocztową.

Płatność za projekt następuje w momencie odbioru przesyłki lub przelewem.
Wszystkie koszty przesyłki pokrywa pracownia.
1. ZAMÓWIENIE ZE STRONY INTERNETOWEJ:
1. Wybierz interesujący projekt architektoniczny z naszej oferty i wejdź na stronę z jego opisem.

2. Kliknij w przicisk "zamawiam" znajdujący się po prawej stronie od nazwy projektu lub w przycisk "zamów" znajdujący się na dole strony z opisem, w tabeli "Wersje/Cennik"

3. Wypełnij formularz zamówienia projektu; podaj wszelkie dane kontaktowe potrzebne do realizacji zamówienia, czyli imię, nazwisko, adres do faktury i wysyłki (jeśli są inne), numer telefonu, e-mail. Następnie kliknij przycisk "Dalej".

4. Na drugim ekranie wyświetlą się wprowadzone przez Ciebie dane teleadresowe, abyś mógł je zweryfikować i ewentualnie poprawić. Pod danymi znajduje się także lista możliwych form płatności za projekt. Musisz wybrać jedną z nich, aby dokończyć zamówienie. Jeśli wszystkie dane się zgadzają i dokonałeś wyboru formy płatności - kliknij w przycisk "KUPUJĘ" aby złożyć zamówienie.

5. Trzeci ekran, to potwierdzenie zamówienia. Wyświetla się na nim status jego realizaji. Możesz zawsze wrócić do tego ekranu jeśli skorzystasz z linku, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

6. Oczekiwanie na przesyłkę z zamówionym towarem. Jeżeli wybrałeś płatność "przedpłata na konto bankowe" lub "płatność on-line", realizacja zamówienia ruszy w momencie gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.

7. W każdym momencie transakcji/zamówienia możesz się z nami skontaktować telefoniczne aby zapytać o zamówienie i jego realizajcję.

2. ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE:

Poniedziałek - Piątek (8:00-16:00)

telefon: 24 366 99 44
gsm: 733 530 422
Wszystkie transakcje zawierane są na podstawie przepisów kodeksu cywilnego, ustawy z 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141 poz. 1176 oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204).
Bezpieczeństwo transakcji zapewnia szyfrowanie danych protokołem SSL . Wystawcą certyfikatu jest Equifax Secure Global eBusiness CA-1.
Gwarantujemy, iż Państwa dane nie są udostępniane osobom trzecim.

IGN Projekty Domów - SSL
 
 » reklama na projekty.ign.com.pl
Jak zamawiać :: Płatności :: Dostawa gratis! :: Bezpieczeństwo :: Ochrona danych
Zwroty, reklamacje :: Regulamin :: RSS :: O sklepie :: Mapa strony :: kontakt
akceptujemy płatności.pl akceptujemy płatności eCard akceptujemy płatności Visa akceptujemy płatności Mastercard akceptujemy płatności mTransfer